Odborné studie

Terapie labiálně postavených špičáků pomocí Esthetic Ceramic Appliance systému

[pdf-embedder url="https://www.jps.cz/wp-content/uploads/2022/12/Terapie-labialne-postavenych-spicaku-pomoci-Esthetic-Ceramic-Appliance-systemu.pdf" title="Terapie labiálně postavených špičáků pomocí Esthetic Ceramic Appliance systému"]

20. 12. 2022
Zobrazit Studii

Star Concept: Navigovaná chirurgie 3.0

12. 5. 2022
Zobrazit Studii

Jak řešit složité případy pomocí 3M™ Smart-Clip samoligujících zámků – aby vše bylo jednodušší.

V současné době se zvyšuje poptávka ze strany pacientů po co nejkratší době léčby ortodontickými zámky. V dnešní době to díky vyspělým technologiím můžeme zajistit, a to i v obtížných případech. Filozofie samoligujících aparátů nám přináší nástroje k provádění i těch nejobtížnějších terapií a celou léčbu zjednodušuje, jak tomu bylo i ve zde prezentovaném klinickém případě.

David Fleitman, DDS
20. 8. 2021
Zobrazit Studii

Ortodoncie: Maximalizace potenciálu 3M™ MBT™ univerzálního+ aparátu při léčbě transpozice horního špičáku

Jakákoli ortodontická anomálie spojená s retinovanými zuby nebo ektopickou erupcí je považována za závažnou formu malokluze. Ortodontista vyhledává pomoc chirurga, aby retinované zuby chirurgicky odstranil nebo k nim vytvořil přístup. Jestliže zuby eruptují na jiném než obvyklém místě, může to zkomplikovat pohyb okolních zubů během ortodontické terapie. Transpozice se nejčastěji vyskytuje u špičáku a premoláru nebo u špičáku a laterálního řezáku. Obvyklá léčba spočívá v provedení náhrady zubu nebo ortodontickém posunu zubů do správné polohy.

Dr. Dennis Lim
23. 4. 2021
Zobrazit Studii

One-time CONNECT abutment pro jednotlivé implantáty - představení nového konceptu

Kazuistika s použitím MIS connect abutmentů

N. Bichacho
22. 3. 2021
Zobrazit Studii