Kontakty

JPS s.r.o.

Velichovsk√° 14, 155 00 Praha 5 IńĆO: 49681508, DIńĆ: CZ49681508
800 111 577

Petr Chudomel

Ňėeditel divize Stomatologie
chudomel@jps.cz +420 776 249 354

Krist√Ĺna Maternov√°

Product manager - Dent√°l
maternova@jps.cz +420 775 401 363

Bc. KateŇôina Seraf√≠nov√°

Product manager divize Profylaxe
serafinova@jps.cz +420 702 203 512

҆√°rka Chvojkov√°, DiS.

Specialista pro stomatologii & Sales manager

dent√°l, profylaxe, technika

severn√≠ ńĆechy a Kr√°lovehradeck√Ĺ kraj

chvojkova@jps.cz +420 724 020 620

Andrea Kania

Specialista pro stomatologii

dent√°l, profylaxe, technika

Praha a stŇôedn√≠ ńĆechy

kania@jps.cz +420 724 365 499

Mgr. et Bc. Petra Bolechov√°

Specialista pro stomatologii

dent√°l, profylaxe, technika

region Vysońćina a Pardubick√Ĺ kraj

bolechova@jps.cz +420 602 227 636

VlańŹka Kov√°ńćikov√°

Specialista pro stomatologii

dent√°l, profylaxe, technika

region severní Morava

kovacikova@jps.cz +420 725 777 487

Zuzana ҆pańćek

Specialista pro stomatologii

dent√°l, profylaxe, technika

region jiŇĺn√≠ Morava

spacek@jps.cz +420 776 522 639

Ing. Jitka Janatkov√°

jednatelka

Zakladatelka spoleńćnosti a Ňôeditelka divize Implantologie

Ing. David Mińćan√≠k

Product manager divize Implantologie

Product manager pro Dentsply Sirona Implants

micanik@jps.cz +420 702 204 165

Ing. Barbora Jen√≠ńćkov√°

Specialista pro implantologii

Obchodn√≠ zastoupen√≠ pro Dentsply Sirona Implants, Praha, stŇôedn√≠, severn√≠ a v√Ĺchodn√≠ ńĆechy

jenickova@jps.cz +420 702 204 137

Alena DraŇĺanov√°

Specialista pro implantologii

Obchodní zastoupení pro Dentsply Sirona Implants, Praha

drazanova@jps.cz +420 602 359 610

Romana Pídová

Specialista pro implantologii

Obchodn√≠ zastoupen√≠ pro Dentsply Sirona Implants, jiŇĺn√≠ a z√°padn√≠ ńĆechy

pidova@jps.cz +420 775 878 799

TaŇ•√°na Tuńćkov√°

Specialista pro implantologii, obchodní zastoupení pro Prahu
tuckova@jps.cz +420 770 112 701

Mgr. Radka Novotn√°

Specialista pro implantologii, obchodní zastoupení pro severní Moravu
novotna@jps.cz +420 778 495 220

Ing. Richard Tomek

Specialista pro implantologii, obchodn√≠ zastoupen√≠ pro jiŇĺn√≠ Moravu
tomek@jps.cz +420 773 781 928

Ing. Vńõra BureŇ°ov√°

Specialista pro implantologii

Marketing manager pro Dentsply Sirona Implants

buresova@jps.cz +420 725 731 940

Bc. Adéla Váchová

ManaŇĺer z√°kaznick√©ho servisu

Implantologie

vachova@jps.cz +420 725 833 921

Ing. Tom√°Ň° Parolek

jednatel

Zakladatel spoleńćnosti a Ňôeditel divize Ortodoncie

parolek@jps.cz

Ing. Gabriela Parolkov√°

Produktov√Ĺ a marketingov√Ĺ specialista divize Ortodoncie
parolkova@jps.cz +420 602 323 909

Sabina Pavlovcov√°

Junior product manager divize Ortodoncie / Specialista pro ortodoncii
pavlovcova@jps.cz +420 725 833 934

Miroslav Kundera

Specialista pro ortodoncii
kundera@jps.cz +420 602 368 598, +421 918 208 176

Denisa Klanduchov√°, dipl.DH

Specialista pro ortodoncii
klanduchova@jps.cz +421 918 208 175

Petra Kostkov√°

Specialista pro ortodoncii
kostkova@jps.cz +420 602 558 611

Marie PŇôibylov√°

Call centrum divize Ortodoncie
pribylova@jps.cz +420 724 286 863

Vladim√≠r ҆piruda

Expedice, fakturace
spiruda@jps.cz +420 725 584 850

Bc. KateŇôina Seraf√≠nov√°

ManaŇĺer zak√°zek pro stomatologickou techniku
servis@jps.cz +420 602 422 698

Ing. Martin ҆varc

ManaŇĺer produktov√©ho rozvoje
svarc@jps.cz +420 602 404 008

Ing. Rostislav Hanus

Specialista pro stomatologickou techniku a CAD-CAM

Jihomoravsk√Ĺ kraj, Kr√°lovehradeck√Ĺ kraj, Pardubick√Ĺ kraj a Kraj Vysońćina

hanus@jps.cz +420 702 204 157

Ing. Marek Matula

Specialista pro stomatologickou techniku

severní Morava

matula@jps.cz +420 773 532 604

Bc. JiŇô√≠ ҆√°Ňąa

ManaŇĺer servisu
sana@jps.cz Centr√°ln√≠ servisn√≠ dispeńćink +420 602 422 698

Ing. Eva Nohejlov√°

ManaŇĺer marketingu a HR
nohejlova@jps.cz +420 607 870 877

Vladana Sl√°mov√°

Koordin√°torka Akademie

Realizace vzdńõl√°vac√≠ch akc√≠ Akademie ve vŇ°ech regionech ńĆR

slamova@jps.cz +420 770 139 676

Martina Krop√°ńćkov√°

Office manager
kropackova@jpscz +420 725 826 962

Jarka SalaŇ°ovińćov√°

ManaŇĺer skladu
salasovicova@jps.cz 800 111 577

Jakub Khek

Provozn√≠ manaŇĺer
khek@jps.cz +420 601 206 127

David Felix

Oper√°tor skladu
felix@jps.cz 778 453 718

Ing. Jitka Myslíková

Ekonom
myslikova@jps.cz +420 724 360 636

Mgr. Blanka MikeŇ°ov√°

Hlavn√≠ √ļńćetn√≠
mikesova@jps.cz +420 770 137 957

Ing. Petr Janatka

jednatel

Zakladatel spoleńćnosti a finanńćn√≠ Ňôeditel

janatka@jps.cz