Kariéra

Aktuální přehled volných míst

Pozice
Popis

Produktový specialista pro prodej stomatologické techniky (Čechy)

Hledáme kolegu na pozici Produktový specialista pro prodej stomatologické techniky pro oblast Čechy.

  • Rádi za sebe necháváte mluvit výsledky?
  • Souhlasíte, že dlouhodobě dobré vztahy se zákazníky jsou klíčové?
  • Dokážete se postarat o svěřený region?
  • Baví vás kontakt s lidmi, ale umíte se poprat i s papíry na stole?
  • Máte za sebou výsledky, které můžeme ověřit? (práce, brigáda, praxe)
  • Mluvíte dobře anglicky?

Pokud ANO, tak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • celková zodpovědnost za plnění plánu prodeje a aktivit ve svěřené oblasti
  • prodejní aktivity a odborná podpora u stávajících zákazníků (stomatologů, implantologů, ortodontistů, apod.)
  • prodejní aktivity u potenciálních zákazníků
  • spolupráce s ostatními kolegy při plnění cílů
  • podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti

Výsledkem Vaší práce bude:

  • uzavřený obchod
  • dosažený obrat a plnění plánu
  • zvýšené povědomí o značce (firmě) ve svěřeném regionu
  • Vaší motivací bude spokojenost zákazníka, budou se na Vás obracet jako na odborníka

Nabízíme:

  • práci pro renomovanou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
  • odborná školení v zahraničí, osobnostní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • za našimi zákazníky budete dojíždět z domova, denní dojíždění do Prahy není třeba

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (VŠ biomedicínského směru) je výhodou
  • výhodou zájem o lékařské přístroje (rentgeny, soupravy, ultrazvuky apod.)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou

Co Vám můžeme zaručit?

  • svěříme Vám portfolio našich zákazníků, o které se budete starat a zároveň budete hledat i nové
  • umožníme Vám budovat spolupráci se zákazníky na dlouhodobé úrovni
  • rozložení pracovního týdne: kombinace home office a návštěv u zákazníků
  • když budete mít výsledky, pohled na Váš osobní účet Vás určitě potěší

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ve STOMATOLOGII pro značky 3M, GC aj.

Rosteme, proto hledáme další členy týmu i do dentální divize, a to pro více regionů.

Dodáváním nekvalitnějších produktů do zubních ordinací pomáháme lidem zlepšovat jejich zdraví. Rozrůstáme se, proto hledáme výkonného člověka na pozici obchodní zástupce.

Charakteristika pozice:

  • budete nabízet velice kvalitní a žádané spotřební materiály zubním lékařům (např. značky 3M a GC)
  • čeká Vás různorodá práce: na cestách strávíte 4 dny, jeden den budete mít na administrativu (práce z domova)
  • budete pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat nové
  • budete nám pomáhat s přípravou různých obchodních, reklamních a vzdělávacích akcí společnosti a také se jich účastnit

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání (vítané je v oblasti zdravotnictví či dentální hygiena)
  • bude ideální, pokud máte zkušenost s prodejem produktů, nejlépe zdravotnických nebo kosmetické či drogistické zboží
  • musíte být aktivním řidičem s vlastním automobilem nebo vám s pořízením nového pomůžeme
  • budeme rádi, pokud je prodej Vaším koníčkem, máte cit pro obchod a jste zdravě asertivní osobnost
  • reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti považujeme za základ úspěchu

Nabízíme:

  • čeká Vás systematické odborné produktové zaškolení při nástupu (a následně pravidelný trénink)
  • budete pracovat pro ryze českou a stabilní společnost s dlouholetou tradicí na trhu
  • stanete se součástí přátelského kolektivu
  • finanční ohodnocení se skládá z fixní částky a individuálního bonusu dle Vašich výsledků

Obchodní zástupce - specialista ortodoncie (Morava-Slovensko)

Rozšiřujeme se, a tak hledáme do svého týmu šikovného kolegu, který má obchodního ducha, baví ho práce s lidmi a chce se učit novému.

– celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřeném regionu (část Slovenska a Moravy)
– výkon vlastní prodejní aktivity u potenciálních a stávajících zákazníků (stomatologové-ortodontisté)
– obchodní činnost na základě požadavků a potřeb dle pokynů nadřízených
– vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech
– podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti, případně na jejich aktivním vyhledávání
– komunikace s klinikami

Požadujeme:

– obchodního ducha, spolehlivost a slušnost
– min. SŠ vzdělání (zdravotnictví výhodou)
– platný řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou
– zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
– ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení
– praxe v dentálním oboru vítána
– znalost AJ výhodou
– pokud budete bydlet mezi Brnem, Bratislavou a Žilinou, budete to mít ke svým zákazníkům blízko
– hledáme houževnatou a trpělivou osobnost s tahem na branku, která se nedá odradit prvními neúspěchy

Nabízíme:

– přátelský a dynamický tým
– produkty pouze renomovaných a žádaných značek
– odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj
– motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
– práci pro renomovanou českou firmu s dlouholetou tradicí na trhu

Pozice je vhodná i pro absolventy středních zdravotnických škol, dentální hygienistky, zubní techniky, laboranty apod., kteří nepostrádají obchodního ducha.

Chcete být součástí našeho týmu? Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás.