Novinky

Audit legislativy a nastavení procesů v ordinaci

Naším cílem je navrátit vám čas pro léčení pacientů a ulehčit vám výkon vašeho povolání.

Chcete poskytovat kvalitní péči, avšak ubíjí vás nutná administrace pro zajištění souladu dokumentace zdravotnického zařízení s platnou legislativou a jejími požadavky? Chcete se více věnovat vašim pacientům, ale nechcete své pracovní vytížení věnovat administrativě jako je zajištění technické kontroly přístrojů, tvorbě směrnic zdravotnického zařízení, zajišťování povinných školení, kontroly archivace potřebných dokumentů a dalších nemedicínských činností?

V tom případě jsou naše nabízené služby přímo pro vás. Pomůžeme vám snížit administrativní zátěž a postaráme se o vaši dokumentaci zdravotnického zařízení.

V případě zájmu o službu neváhejte kontaktovat vašeho obchodního zástupce. Více informací naleznete zde.

Zveme vás na Pragodent 2021

Přijměte naše srdečné pozvání na Pragodent 2021 a navštivte náš stánek. Čekají na vás velmi zajímavé obchodní nabídky, slevy a akce.

Využijte registraci ZDARMA na komorní přednášky/prezentace produktů přímo na našem stánku. Více se dozvíte ZDE. Těšíme se na Vás.

Pozvánka na exklusivní seminář na novinky od 3M

Marek Matula

Rádi bychom Vás pozvali na představení exkluzivního webináře na novinky od 3M. *Adhesive Master Series 2021.* Více informací se dozvíte zde

JPS Magazín 3/2021

Nové číslo magazínu JPS je platné až do prosince. Představíme vám první českou 3D tiskárnu Original Prusa Medical One určenou pro stomatologii.

Naživo ji uvídíte na Pragodentu, na který vás tímto také srdečně zveme.

A nejen na Pragodentu se můžeme potkat. Podzim je nabitý řadou zajímavých vzdělávacích akcí v naší JPS Akademii.  Stačí si jen vybrat.

A jak už je dobrým zvykem, přinášíme zajímavé kazuistiky a studie.

Příjemné čtení ZDE

3M Experience Demo Cube

Marek Matula

Používáte při své práci produkty 3M? Pokud ne, tak nyní máte jedinečnou šanci si je vyzkoušet a to zcela zdarma, po vyplnění kontaktního formuláře. Více ZDE

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.