Novinky

JPS MAGAZÍN 2/2023

Přinášíme vám další letošní číslo JPS magazínu, které je platné až do konce srpna.

Firma JPS slaví 30 let na českém trhu, a tak vám přinášíme exklusivní rozhovor s majiteli společnosti.

Představíme vám novinku - stomatologickou soupravu Dentsply Sirona Axano, zajímavé kazuistiky z implantologie a ortodoncie a mnoho dalšího.

Nabídneme vám malé ohlédnutí za letošní novinkou teoreticko-praktickým seminářem Chirurgie parodontu a slizniční onemocnění s MUDr. Danou Sieglovou a MUDr. Markétou Libánskou. A ohlédnutí za workshopem Digitalizace ortodontické praxe I. Nechybí pozvání na řadu zajímavých vzdělávacích akcí v naší JPS Akademii. 

Přejeme příjemné čtení ZDE

32 důvodů k úsměvu

3M produkty a jejich používání vám přináší 32 důvodů k úsměvu pro vás i vaše pacienty. Postupně vám budeme přinášet jednotlivé důvody s podrobnějšími informacemi, první 2 důvody najdete níže.

#3 speciálně prohnutá báze zámku pro lepší přilnavost k zubu

3M zámky mají unikátní zakřivení báze s přizpůsobením přirozené variabilitě zakřivení povrchu zubu. Design zaručuje kontakt báze a povrchu zubu a tudíž přesnější adaptaci na zub. 

#2  ochrana zubní skloviny pod zámky

Zámky APC Flash-Free s předem přesně naneseným adhezivem na bázi zajišťují rovnoměrnou a spolehlivou vrstvu pro umístění zámku na povrch zubu, vše bez nutnosti odstranění přebytků. Díky tomu nevzniká drsný povrch kolem zámků, který vede k akumulaci plaku. Adhezivum navíc obsahuje sloučeniny, které v průběhu léčby zajišťují uvolňování fluoridů, tato funkce přispívá k rezistenci zubů vůči vzniku demineralizací.

#1  kratší doba lepení 

Bez odstraňování přebytků ušetříte spoustu času.
Menší počet kroků lepení.
Pouze pět kroků oproti jedenácti krokům v porovnání s tradičními postupy lepení při použití adheziva APC Flash-Free a samoleptacího primeru 3M™ Transbond™ Plus.
Kratší doba lepení.
O 40% kratší doba lepení* potřebná k umístění a vyčištění zámku oproti jiným systémům lepení, čímž se minimalizuje čas pacienta v křesle. Ušetřete čas díky adhezivu 3M™ APC™ Flash-Free.

webinář firmy 3M Efektivní virtuální plánování

Během přednášky projdete protokol od chirurgického plánování až po tvorbu dlahy a možnosti, které 3D technologie a konkrétně CBCT přináší. Přednáší Dr. Daniel Díez, webinář je zdarma vedený v pěti jazycích, konaný v úterý 20.6.2023 od 19,30hod. Přihlásit se můžete ZDE

3M JARNÍ NABÍDKA

nabídka je platná od dubna do června 2023

Přinášíme vám speciální jarní nabídku od 3M. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.

3M NABÍDKA PŘÍSTROJŮ

nabídka je platná od dubna do června 2023

Přinášíme vám speciální jarní nabídku na přístroje od 3M. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.