Novinky

DS OmniTaper™

Rodina Dentsply Sirona se rozšířila o nový implantační systém DS OmniTaper™.

Implantát OmniTaper EV je založen na více než 20 letech klinického úspěchu implantačního systému Xive®. Implantát OmniTaper EV navíc obsahuje osvědčené konstrukční prvky implantátu – povrch OsseoSpeed a spojení implantát-abutment Conical Seal Design od Astra Tech Implant System EV – pro přesnost a předvídatelnost, dlouhodobou funkčnost a estetiku.

Combined Orthodontic-Restorative Dentistry treatments. A full day course including hands-on with 3M™ Forsus™ Class II Corrector

Ortodontický kurz věnovaný mezioborové ortodontické léčbě, spolupráci mezi ortodontistou a záchovným zubním lékařem (resto, prosto) a také léčbě případů II. třídy pomocí korektoru Forsus™. Léčba komplikovaných případů často vyžaduje úzkou spolupráci mezi ortodontistou a zubním lékařem - pro dosažení nejlepších klinických a estetických výsledků. Efektivní mezioborové plánování a komunikace zajišťují efektivitu a zkracují dobu léčby.

Přednáší: Dr. EktorGrammatopoulos

Datum: sobota 15.6.2024, 9 - 17,15hod

Místo konání: Gdańsk, Polsko, Hotel Scandic, Podwale Grodzkie 9

Cena: 349 PLN za celý den včetně praktické části s 3M™ Forsus™ Class II Corrector (cena teoretické části 9,30 - 15,20hod 299 PLN)

Pozvánka ZDE Registrace WEB

DS SPECIÁLNÍ NABÍDKA

nabídka platná do 20.9.2024

Přinášíme vám speciální nabídku na produkty Dentsply Sirona. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.

JPS MAGAZÍN 2/2024

Přinášíme vám druhé letošní číslo JPS magazínu!

Ukážeme vám první aplikace produktu pro léčbu kazu bez vrtání vVardis. Vysvětlíme, jak si práci usnadníte s kvalitním 3D mikroskopem. Připomeneme si úspěšný implantologický kongres a jako vždy se můžete těšit na řadu zajímavých kazuistik z implantologie a ortodoncie a nechybí pozvání na řadu vzdělávacích akcí v naší JPS Akademii. 

Přejeme příjemné čtení ZDE