Novinky

MAGAZÍN JPS 2/2021

Nové číslo magazínu JPS je platné až do srpna. Představíme vám MGUIDE, pokrokové a přitom jednoduché řešení v oboru navigované implantologie. Ukážeme, jak se vyrábí nano vlákno a proč jsou nanoroušky pro vás to pravé. Nabídneme řadu vzdělávacích akcí, na kterých se snad již společně potkáme. A jak už je dobrým zvykem, přinášíme zajímavé kazistiky a studie. Příjemné čtení ZDE

Manažerem proti své vůli – nový vzdělávací program ve stomatologii:

JAK PROSPEROVAT LÉPE V ROCE 2021

"Splnil jsem si sen a založil si vlastní zubní praxi.
Najednou jsem se ale ze dne na den stal kromě zubaře také manažerem, ekonomem, logistikem, marketérem… a často nevím, co dřív."

Máte ze své praxe stejný pocit a chtěli byste se naučit ve všem „lépe chodit“?

Pak vás zveme na seminář v rámci nového vzdělávajícího programu MANAŽEREM PROTI SVÉ VŮLI, zaměřeného na oblasti, které vám vedení vaší ordinace rozhodně ulehčí!

Co vše musíme změnit (často i v naší mysli), abychom v roce 2021 prosperovali lépe nežli v roce minulém. Pozvanka Praha ZDE a Pozvanka Brno ZDE

Registrace ZDE

Adstringentní retrakční pasta od 3M

Snadný vstup do suklu a efektivní otevření díky tenké koncovce kapsle. Pohodlná a časově úsporná procedura: o 50 % rychlejší než použití retrakčních vláken. Instruktážní video najdete zde.

webináře E-xcellere 2021

Firma 3M připravila pro všechny ortodontisty sérii webinářů E-xcellere 2021. Registrace na https://www.excellere3m.com/

Geistlich Bio-Oss Collagen nově ve velikosti 50 mg

Geistlich Bio-Oss Collagen je složením z 90 % Bio-Oss a z 10 % kolagen. Toto speciální složení zjednodušuje manipulaci a aplikaci kostního granulátu. Geistlich Bio-Oss Collagen je vhodný např. do menších extrakčních ran. Zjistěte více informací zde.