O nás

Již 30 let vám pomáháme být nejlepšími v oboru.

Ryze česká společnost JPS byla založena roku 1993 třemi společníky, jmenovitě Ing. Jitkou Janatkovou, Ing. Petrem Janatkou a Ing. Tomášem Parolkem. Podnikatelský záměr, vyplnit mezeru v dentálním trhu České republiky, se brzy ukázal velice úspěšným. Sortiment výrobků se postupně měnil a rozšiřoval v souvislosti se vzrůstající snahou pokrýt poptávku co největšího spektra klientů.

Významným mezníkem v existenci společnosti se v polovině 90. let stalo rozšíření pole působnosti na oblast ortodoncie. Jsme pyšní zejména na exkluzivní smlouvu na dodávky produktů společnosti 3M pro český a slovenský trh. V roce 2004 začala JPS s.r.o. dodávat i na Slovensko. Další významný úspěch zaznamenala naše firma v roce 2005, kdy se jí podařilo proniknout na implantologický trh.

JPS s.r.o. se kromě svých komerčních cílů věnuje intenzivně také osvětové činnosti a vzdělávání. Akademie JPS se specializuje na certifikované vzdělávání ve všech oborech stomatologie formou seminářů i praktických kurzů.

Ruku v ruce s rozšiřováním pole působnosti se rozrůstá i tým, který dnes čítá více než 40 členů. V JPS klademe velký důraz na výběr a vzdělávání našich obchodních reprezentantů, protože jen špičkový, odborně i osobnostně připravený obchodník s vámi může vést plnohodnotný dialog. Na základě takto získané zpětné vazby se snažíme upravovat a rozšiřovat naše portfolio tak, aby JPS s.r.o. byla i nadále zvučnou značkou.

Děkujeme, že jste s námi již 30 let.