O nás

Naše mise: „Již 25 let vám pomáháme být nejlepšími v oboru a lidem zlepšit jejich zdraví.“

Ryze česká společnost JPS byla založena roku 1993 třemi společníky, jmenovitě Ing. Jitkou Janatkovou, Ing. Petrem Janatkou a Ing. Tomášem Parolkem. Podnikatelský záměr, vyplnit mezeru v dentálním trhu České republiky, se brzy ukázal velice úspěšným. Sortiment výrobků se postupně měnil a rozšiřoval v souvislosti se vzrůstající snahou pokrýt poptávku co největšího spektra klientů.

Významným mezníkem v existenci společnosti se v polovině 90. let stalo rozšíření pole působnosti na oblast ortodoncie. Jsme pyšní zejména na exkluzivní smlouvu na dodávky produktů společnosti 3M pro český a slovenský trh. V roce 2004 začala JPS, spol. s r.o. dodávat i na Slovensko. Další významný úspěch zaznamenala naše firma v roce 2005, kdy se jí podařilo proniknout na implantologický trh.

JPS, spol. s r.o. se kromě svých komerčních cílů věnuje intenzivně také osvětové činnosti a vzdělávání. Akademie JPS se specializuje na certifikované vzdělávání ve všech oborech stomatologie formou seminářů i praktických kurzů.

Ruku v ruce s rozšiřováním pole působnosti se rozrůstá i tým, který dnes čítá více než 40 členů. V JPS klademe velký důraz na výběr a vzdělávání našich obchodních reprezentantů, protože jen špičkový, odborně i osobnostně připravený obchodník s vámi může vést plnohodnotný dialog. Na základě takto získané zpětné vazby se snažíme upravovat a rozšiřovat naše portfolio tak, aby JPS, spol. s r.o. byla i nadále zvučnou značkou.

Děkujeme, že jste s námi již 25 let.

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.