552

Firemní hodnoty

Naše mise
Pomáháme našim zákazníkům být nejlepšími v oboru a lidem zlepšit jejich zdraví.

Jsme česká firma s rodinnou a přátelskou atmosférou. Držíme spolu v dobrých i zlých časech.
Naše hodnoty odrážejí to, co je pro nás důležité. Tvoří závazný rámec chování pro všechny naše zaměstnance a spolupracovníky. Určují směr našeho každodenního jednání se zákazníky, obchodními partnery a v neposlední řadě i v rámci firemní týmové spolupráce.

Zákazník je vždy na prvním místě
Vše, co děláme, je založeno na vytváření přidané hodnoty pro naše zákazníky. Chceme s nimi dlouhodobě udržovat dobré vztahy, nabízet jim efektivní a komplexní řešení založená na inovativních technologiích, kvalitě, spolehlivosti a profesionálním přístupu.

Jsme odborníci
Víme, že úspěch společnosti je vždy úspěchem zaměstnanců. Proto má u nás podpora osobního rozvoje a profesního vzdělávání velmi důležité místo. Týmu poskytujeme rozvoj a vzdělávání, které je přizpůsobeno individuálním potřebám a předpokladům. Neustále na sobě pracujeme, snažíme se nabízet více než standard. Učíme se od sebe navzájem a také od svých zákazníků.

Pomáháme si
Pokora a skromnost je důležitá. Poskytujeme si vzájemně podporu a pomoc, neboť víme, že společně dokážeme mnohem více. Respektujeme názory ostatních a nebojíme se vyjádřit náš vlastní názor. Každý z nás je stejně důležitý a zaslouží si zacházení s respektem.

Máme osobní a společenskou odpovědnost
Dotahujeme věci do konce a stojíme si za výsledky své práce. Aktivně se vyhýbáme střetu zájmů a čemukoliv, co je v rozporu s dobrými mravy a zájmy společnosti. Firma jako celek a každý jednotlivec u nás dodržuje zásady společenské odpovědnosti v oblasti sociální, ekonomické i environmentální.

Práce nás baví
Celý náš tým pracuje s velkým nasazením, elánem a kreativitou, což vede k úspěchu naší společnosti. Poskytujeme členům týmu odpovídající ohodnocení podle výsledků jejich práce. Svou práci děláme s nadšením, láskou a vtipem.