Implantační systém ANKYLOS se za posledních 30 let osvědčil díky své spolehlivosti a předvídatelným výsledkům. Závěry mnoha studií a dlouhodobých klinických zkušeností dokazují stabilitu tvrdých i měkkých tkání a přirozenou, dlouhodobou estetiku při použití implantátů ANKYLOS.

Prověřená stabilita tkání
Kónické TissueCare spojení poskytuje stabilitu bez mikropohybů. Tím je zabráněno resorpci kosti a je zajištěna stabilní a zdravá okolní tkáň.

Platform switching a subkrestální zavedení
ANKYLOS® TissueCare spojení poskytuje dostatečný prostor pro okolní tkáň. V kombinaci se subkrestálním zavedením a zdrsnělým krčkem implantátu umožňují ANKYLOS® implantáty růst kostních buněk až k abutmentu, což podporuje připojení měkkých tkání a vytváří ideální podmínky pro trvající červeno-bílou estetiku.

Jednoduchá chirurgie, svoboda při volbě protetiky
Snadné použití s maximální funkčností a esteticky náročné výsledky? Ankylos C/X systém umožňuje určit přesnou polohu implantátu díky šabloně a také díky subkrestálnímu zavedení. Design závitů umožňuje snadné zavedení implantátu a zvyšuje retenci tkáně. Klíčové a frikční TissueCare spojení vytváří zcela nezávislou chirurgii a protetiku. Je pouze jeden průměr pro všechny protetické komponenty, každý abutment může být kombinován s každým implantátem podle potřeby – také s možností indexování.

 

Prohlédněte si produktový katalog Ankylos:

 

 

 

Knihovny pro 3Shape a Exocad

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.