Implantační systém ANKYLOS se za posledních 30 let osvědčil díky své spolehlivosti a předvídatelným výsledkům. Závěry mnoha studií a dlouhodobých klinických zkušeností dokazují stabilitu tvrdých i měkkých tkání a přirozenou, dlouhodobou estetiku při použití implantátů ANKYLOS.

Prověřená stabilita tkání
Kónické TissueCare spojení poskytuje stabilitu bez mikropohybů. Tím je zabráněno resorpci kosti a je zajištěna stabilní a zdravá okolní tkáň.

Platform switching a subkrestální zavedení
ANKYLOS® TissueCare spojení poskytuje dostatečný prostor pro okolní tkáň. V kombinaci se subkrestálním zavedením a zdrsnělým krčkem implantátu umožňují ANKYLOS® implantáty růst kostních buněk až k abutmentu, což podporuje připojení měkkých tkání a vytváří ideální podmínky pro trvající červeno-bílou estetiku.

Jednoduchá chirurgie, svoboda při volbě protetiky
Snadné použití s maximální funkčností a esteticky náročné výsledky? Ankylos C/X systém umožňuje určit přesnou polohu implantátu díky šabloně a také díky subkrestálnímu zavedení. Design závitů umožňuje snadné zavedení implantátu a zvyšuje retenci tkáně. Klíčové a frikční TissueCare spojení vytváří zcela nezávislou chirurgii a protetiku. Je pouze jeden průměr pro všechny protetické komponenty, každý abutment může být kombinován s každým implantátem podle potřeby – také s možností indexování.

 

Prohlédněte si produktový katalog Ankylos:

 

 

 

Knihovny pro 3Shape a Exocad