IMPLANTÁTY ANKYLOS

Implantáty ANKYLOS® jsou odpovědí pro všechny klinické indikace, s předvídatelnou přirozenou estetikou a výbornou mechanickou stabilitou.

KÓNICKÉ SPOJENÍ  – OPTIMÁLNÍ PŘILNUTÍ KOSTI

Díky speciálnímu kónickému spojení Ankylos TissueCare plus funguje jako dvousložkový a jednosložkový implantát a proto může být umístěn subkrestálně bez úbytku marginální kosti a měkkých tkání. Zdrsnělý povrch až ke krčku implantátu umožňuje vrůstání kosti po celém povrchu, což vytváří ideální podmínky pro podporu přilehlé měkké tkáně- tedy pro dlouhodobý úspěch.

POSTUPNÝ ZÁVIT – VÝBORNÝ ROZKLAD SIL

Patentovaný postupný design závitu Ankylos implantátů je ideálně přizpůsoben struktuře kosti. Zatížení je rozloženo do spongiózní kosti díky závitům, které se zvyšují směrem k apexu implantátu. Závity jsou vyrobeny pro optimální snížení napětí v kortikální kosti a zachování krestální kosti.

BIOAKTIVNÍ MIKROSTRUKTURA – LÉČBA ANKYLOSEM

Struktura povrchu implantátu má významný vliv na rychlost a úspěšnost léčby. Ankylos implantáty mají klinicky prověřený bioaktivní povrch FRIADENT plus. Mikrostruktura vytvořená naleptáním vysokou teplotou podporuje vrůstání kostních buněk do povrchu implantátu a vytváří se tím homogenní stabilní spojení s okolní kostní tkání ve velmi krátkém čase.

Ankylos® implantáty

Indikace:
Pro všechny chirurgické indikace; subkrestální implantace; jedno i dvoufázový chirurgický protokol; okamžitá, časná i pozdní implantace; možnost okamžitého zatížení

 

Materiál a povrchová úprava:
Čistý titan, grade 2 (ISO 5832-2); povrch FRIADENT plus – mikrostruktura (pískování a působení vysoké teploty)

 

Typ spojení s abutmentem:
TissueCare Connection; kónické spojení zajištěno indexem a frikcí

 

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: