ZUBNÍ PASTY, ÚSTNÍ VODY BIOREPAIR

Biorepair® je založen na technologii microRepair®:
směsi bioaktivních mikročástic Uhličitanu-Hydroxyapatitu-Zinečnatého, který je velmi podobný přirozené struktuře lidského zubu
Aktivní složka:
CARBONATE-HYDROXYAPATITE-ZINC SUBSTITUTED
Ca(10-x) Znx(PO4)(6-y)(CO3)y (OH)2
Funkce microRepair® :
microRepair® penetruje skrz mikropraskliny skloviny dovnitř zubu – dentinu i skloviny
microRepair® se stává součástí těchto mikroprasklin a vytváří novou vrstvu hydroxyapatitu
Jak působí microRepair® – video

Biorepair ® Plus Sensitive Teeth 75ml

Opravuje strukturu zubní skloviny a tím bojuje proti přecitlivělosti. Díky složce microRepair ® vyplňuje zubní tubuly čímž redukuje bolest způsobenou horkými nebo studenými vlivy nebo přecitlivělost při čištění zubním kartáčkem. zubní pasta je vhodná pro velmi citlivé zuby.

Obsah aktivní složky microRepair® 24%
Zdravotnický prostředek

více

Biorepair ® Plus Total Protection 75ml

MicroRepair ® opravuje povrch skloviny, Zinek PCA dodává účinnou antiseptickou funkci proti zubnímu plaku a zubnímu kameni. Zubní pasta je vhodná pro běžnou péči.

Obsah aktivní složky microRepair® 20%
Zdravotnický prostředek

více

Biorepair ® Plus Parodontgel 75ml

Zubní pasta vhodná k použití při zánětu měkkých tkání. Chrání a pečuje o zdraví dásní díky kyselině Hyaluronové, Laktoferinu, Vitamíny A a E,  Zn (PCA) , výtažku z bylin. MicroRepair® penetruje do mikrotrhlin ve sklovině a navázáním se na její strukturu je opravuje.

Obsah aktivní složky microRepair® 20%
Zdravotnický prostředek

více

Biorepair ® Plus Pro White 75ml

MicroRepair® penetruje do mikrotrhlin ve sklovině a navázáním se na její strukturu je opravuje. Účinný proti zubnímu plaku, kazu I zubnímu kameni.
PVP polymer vniká do skvrn a nežádoucímu zabarvení, tím je odstraní a zároveň brání vzniku nových.

Obsah aktivní složky microRepair® 20%
Zdravotnický prostředek

více

Biorepair ® Plus antibakteriální ústní voda 250ml

Pomáhá chránit měkké tkáně před zánětem, zmírňuje symptomy zánětu dásní a omezuje tvorbu zubního plaku. MicroRepair® opravuje strukturu zubní skloviny a tím bojuje proti přecitlivělosti a vyplňuje zubní tubuly. Bohatá na zinek PCA a probiotika pomáhá s léčbou infekce a zánětu dásní. Ústní vodu je vhodné používat v případě náchylnosti k zánětu dásní nebo při oslabení imunitního systému. Je ideální i pro předcházení zánětu po extrakci zubu.

více

Biorepair ® Junior 0+6 let 50 ml

Jediná pasta pro děti bez fluoridů a se stejným množstvím aktivní složky jako běžné pasty pro dospělé. Každodenní ochrana před zubním kazem s příchutí jahod. microRepair®, který opravuje mikrotrhliny v zubní sklovině a tím předchází průniku bakterií. Vhodná pro děti do 6 let věku.

Obsah aktivní složky microRepair® 17%

příchutě: jahoda, hrozno a nebo broskev

 

více

Biorepair ® Junior Mint 75 ml

MicroRepair ® + Vitamín E zajišťují ochranu před zubním plakem, kazem i zubním kamenem a svým antioxidačním účinkem udržují zdravé dásně. Je vhodný proti erozi způsobené kyselinami. Opravná funkce složky microRepair® je zejména vhodná pro ortodontické pacienty s rovnátky. Svěží příchuť máty. Ideální pro Teenagery. Vhodná pro děti 7 – 14 let věku.

Obsah aktivní složky microRepair® 15%

více

Biorepair ® Intensive Night Repair 75ml

MicroRepair® penetruje do mikrotrhlin ve sklovině a navázáním se na její strukturu je opravuje. Biorepair® Intensive Night Repair polymer tvoří ochranný film, který zajišťuje dlouhotrvající účinek proti kyselinám a bakteriím. Ionty zinku uvolněné ze složek microRepair® a Zinek PCA® působením v průběhu celé noci dodávají antibakteriální ochranu vytvořením dlouhodobé ochranné vrstvy.

Obsah aktivní složky microRepair® 15%

více

Biorepair ® Fast Sensitive Repair 75ml

Obsahuje vyšší koncentraci složky microRepair ®, tím opravuje povrch zubní skloviny a rychle redukuje přecitlivělost zubů uzavřením odhalených zubních tubulů.
Aplikuje se přímo na zubní krčky masáží prstem přibližně 30sekund. Poté se opláchne.

Obsah aktivní složky microRepair® 17%

více

Biorepair ® Pro Active Shield 75ml

Komplexní složení dodávající silnou ochranu proti zubnímu kazu. Okamžitě působí proti bakteriím, chrání zubní sklovinu díky složce zinek PCA, který omezuje nutriční schopnosti bakterií a tím útočí přímo na jejich metabolismus, Xylitol snižuje koncentrace Streptokoku Mutans a microRepair®, který opravuje mikrotrhliny v zubní sklovině a tím předchází průniku bakterií.

Obsah aktivní složky microRepair® 15%

více

Biorepair ® Desensibilační sérum 50 ml +  nosič

Pro odhalené zubní krčky, skutečný balzám pro citlivé zuby. Po aplikaci okamžitě redukuje citlivost zubů, vyplňuje tubuly. MicroRepair® penetruje do mikrotrhlin ve sklovině a navázáním se na její strukturu je opravuje. Sklovina je posílena a odoplnější. Ionty zinku pomáhájí odstraňovat bakterie a snižuje kumulaci plaku na hranicích dásní.

Doporučené použití: po bělení; při bruxismu; obnažených zubních krčků; erozích a ortodontickém aparátu
Použití:  desenzibilační sérum naneste do přiloženého nosiče, nasaďte na zuby a zkousněte. Nechte působit 2-3 miuty.

Zdravotnický prostředek

více

Biorepair ® Ústní voda 500ml

Ústní voda se 4násobnou funkcí opravuje a chrání sklovinu díky složce microRepair ®,pomáhá bránit vzniku zubního plaku, kazu a opotřebení zubu díky Zinku PCA, snižuje jejich ciltivost a chrání dásně. Neobsahuje alkohol, fluorid a chlorexydin.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: