ZUBNÍ PASTY, ÚSTNÍ PÉČE XEROSTOM

Stále častější výskyt onkologických onemocnění nebo zvýšené užívání léků způsobuje u pacientů snížení tvorby nebo úplnou ztrátu slin.

Patentované složení olivového oleje, betainu a xylitolu nabízí řešení. Kombinace produktů Xerostom zvyšuje tvorbu slin o 200%.

XEROSTOM Zubní pasta 50 ml

Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Neobsahuje SLS složky a menthol. Respektuje přirozenou slinu a předchází podráždění dásní. Má neutrální ph a obsahuje 1 450ppm fluoridu. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%.

Nejčastější příčinou suchých úst je onkologická léčba a nebo nadměrné užívání léků. Více než 1500 druhů léků způsobuje xerostomii. Užívání 3, nebo více léků denně může způsobit xerostomii. Příznaky suchých úst můžete mít i přesto, že nemáte problém s tvorbou slin.

více

XEROSTOM Ústní voda 250 ml

Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní.  Ústní voda neobsahuje alkohol a protizánětlivé látky. Nenarušuje přirozené prostředí v ústech zklidňuje a hydratuje. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%.

více

XEROSTOM Gel 25 ml

Dlouhotrvající úleva od příznaku suchých úst až na 4 hodiny. Neobsahuje fluorid a je vhodný jako náhrada slin.

Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Doporučuje se použít na noc, kdy je produkce slin snížena z důvodu spánku. Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%.

více

XEROSTOM Sprej 15ml

Okamžitá úleva od příznaků suchých úst. Malé balení je vhodné do kabelky nebo kapsy. Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Neobsahuje fluoridy a proto ho můžete použít dle potřeby. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%.

více

XEROSTOM Pastilky 30 ks

Účinné látky xylitol, betain a olivový olej zvyšují produkci slin a pomáhají v boji proti zubnímu kazu a problémů dásní. Fyziologická stimulace tvory slin díky cucání pastilek. Obsahují fluorid a jsou bohaté na xylitol. Kombinace výrobků Xerostom zvýší produkci slin až o 200%.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: