ZUBNÍ PASTY, ÚSTNÍ PÉČE PARO

paro® amin

zubní pasta s 1250 ppm F, bez obsahu SLS

Amin fluorid pomáhá předcházet vzniku zubního kazu, posiluje zubní sklovinu a redukuje možnost vzniku nového zubního kamene. Neobsahuje pěnivé složky SLS (Sodium Lauryl Sulfat), které mohou způsobovat afty. Má velmi nízkou hodnotu abraze (RDA 23). Je ideální pro použití v kombinaci s elektrickým kartáčkem. Má osvěžující mentolovou příchuť. Navíc obsahuje panthenol, který posiluje gingivu a podporuje regeneraci měkkých tkání.

75ml

více

paro® amin kids

zubní pasta pro děti 500 ppm F, bez obsahu SLS

Amin fluorid pomáhá předcházet vzniku zubního kazu, posiluje zubní sklovinu a redukuje možnost vzniku nového zubního kamene. Neobsahuje pěnivé látky SLS (Sodium Lauryl Sulfat), které mohou způsobovat afty. Má velmi nízkou hodnotu abraze (RDA 23). Je vhodná pro použití v kombinaci s elektrickým kartáčkem. Má jemnou mentolovou příchuť. Vhodná pro děti do 6 let.

75ml

více

paro® dent ústní voda

Kombinací aktivních složek, amin fluoridu a fluoridu sodného, pomáhá předcházet vzniku kazu a redukuje vznik zubního kamene. Pomáhá předcházet parodontálním onemocněním a zároveň osvěžuje dech.

250ml

více

paro® chlorhexidin

Doplňuje denní ústní hygienu. Je obohacený o xylitol, neobsahuje alkohol a ADS složky a zároveň slouží k osvěžení dechu.

Chlorhexidin je účinná látka, klinicky ověřená, určena k podpoře léčby zánětu dásní. Působí antibakteriálně  a pomáhá redukovat množství akumulovaného zubního plaku.

200ml nebo 2l

více

paro® škrabka na jazyk

Je navržena tak, aby odstraňovala bakterie z jazyka. Vedle zmírnění příznaků halitózy (zápach z úst) vede odstraňování povlaku z jazyka k zdravějším zubům a dásním.

více

paro® plak tablety

Jsou vlhké a dají se rychle použít. Obsahují potravinářské barvivo. Reaguj na organické látky, díky čemuž jsou poté ložiska plaku viditelná. Červená barva určuje stáří plaku na 0 až 3 dny. Modrá barva určuje plak starší více než 3 dny.

10 ks, 100ks nebo 1000ks

více

paro® care

Šumivé fluoridové tabletky, které se používají při prevenci zubního kazu. Aktivní složka fluoridu cínatého je dobře známá látka pro léčbu citlivých zubů a podrážděných dásní.

20 tablet

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: