ZUBNÍ KARTÁČKY PARO

zubní kartáček a solo kartáček v jednom
– optimální počet nylonových vláken nejvyšší kvality pro zajištění hygieny kartáčku bez snížení vynikající čistící schopnosti
– zakulacená nylonová vlákna nejvyšší kvality jsou velmi jemná k dásním; v kontaktu s vodou a slinami ještě více změknou
– kompaktní hlavička s různým počtem vláken pro každého pacienta
– jednosvazkový kartáček na konci pro snadné a dokonalé čištění fixních aparátů, zámečků, okluzních ploch,fisur a aproximálních ploch; kónický tvar a zúžený konec umožňuje čištění parokapes a okolí implantátu
a důkladné čištění prořezávajícíh se zubů.
– unikátní systém paro® isola F na konci kartáčky umožňuje jednoduše solo kartáček vyměnit za mezizubní kartáček
– diamantová rukojeť pro uchopení kartáčku dvěma prsty pro správné přiložení kartáčku v úhlu 45°

paro® sonic

Nová generace elektrického sonického kartáčku!

– technologie paro®HYDRODYNAMIC SENSITIV  perfektní a při tom jemné čištění

– systém TOTAL SONIC CARE dvě rozdílné hlavice a jedinečná interdentální funkce pro celkovou dokonalou zubní péči

Tři rozdílné hlavice kartáčku splní individuální potřeby a požadavky každodenní péče.
paro®sonic soft-clean pro jemné čištění citlivých zubních krčků a dásní
paro®sonic duo-clean pro intenzivní čištění s hlubokým efektem
paro®sonic interdental-clean umožňuje díky systému paro®Isola F měnit dle potřeby mezizubní kartáčky nebo solo kartáček pro dokonalé dočištění. Tato funkce se doporučuje také k čištění nově nasazeného ortodontického aparátu nebo korunek a můstků nesených implantáty.

– nabíjecí Li-Ion baterie s USB nabíječkou
– cestovní taštička
– cestovní zámek
– časovač

Ke stažení:

více

paro® exS39/S39/M39

Kompaktní hlava kartáčku s 39 svazky v 5 řadách pro dokonalou zubní hygienu

S39 , nejpoužívanější  kartáček, je vhodný pro běžnou zubní péči o zdravý chrup a dásně.

Dokonale vyčistí zuby a odstraní plak při doporučované době čištění alespoń 2minuty.

exS39 je doporučován v případě vysoké citlivosti dásní, zubních krčků a poranění měkkých tkání a nebo při čištění zubů déle jak 5 minut.

M39 je vhodný pro intenzivnější čištění a nebo při problémech s přitlačením kartáčku. Je také vhodný v případě Parkinsonovi nemoci.

více

paro® S27/M27

Kartáček s malou hlavou s měkkými nebo středně tvrdými vlákny ve 27 svazcích je určen pro čištění malých úst a těžko dostupných míst. Nylonová vlákna v kontaktu se slinami ještě více změknou a jsou tak velmi jemná k měkkým tkáním.

více

paro® S27L / M27L

Kartáček s měkkými nebo středně tvrdými vlákny  ve 27 svazcích a ve 3 řadách je vhodný pro cílené čištění na hraně dásní a zubů nebo pro čištění zubů při léčbě ortodontickým aparátem.

více

paro® S43 / M43

Kartáček s měkkými nebo středně tvrdými vlákny  má 43 svazků ve 4 řadách.

více

paro® medic

Zubní kartáček s kónickými vlákny aultra flexibilními konečky přispívají k důkladnému, ale  zároveň jemnému čištění, obzvláště na hranici zubů a dásní nebo protetických prací. Robustnější rukojeť se velmi dobře drží.

více

paro® baby

Dětský kartáček s velmi jemnými vlákny, zkrácenou rukojetí a menší hlavičkou s jemnějším zaoblením je vhodný pro děti od narození po prořezání prvních zubů. Bílá vlákna indikují množství použití pasty. Velmi jemná vlákna čistí bez podráždění jemných dětských dásní. Vhodný pro děti 0-4 let.

více

paro® junior

Malá a speciálně zakulacená hlavička kartáčku umožňuje dostat se i do těžko dostupných míst. Zakulacená vlákna vyčistí zuby jemně a chrání před poraněním dásní. Ergonomická rukojeť je vyrobena z protiskluzového materiálu, stejně jako místo pro palec, což usnadňuje držení kartáčku. Elastická složka v krčku kartáčku zabraňuje použití příliš velké síly při čištění. Vhodný pro děti od 0 – 4 let.

více

paro® surgical

Zubní kartáček s  ultra hedvábnými vlákny a malou hlavičkou je vhodný pro cílenou péči o ránu a její okolí po zákroku nebo vytržení zubu.

více

paro® superbrush

Zubní kartáček pro hendikepované zajistí čistění tři ploch zubů zároveň. Snadno použitelný a prokazatelně efektivní. Doporučujeme u osob, u kterých jsou správné pohyby kartáčkem problémem.

více

paro® clinic denture brush

Kartáček pro efektivní a jemné čištění zubních náhrad. Extra hlavička má pevná kuželovitá vlákna, která pronikají mezi zuby. Kombinace tvrdých a měkkých vláken zaručuje optimální efektivitu čištění. Speciálně tvarovaná rukojeť zaručuje pohodlné uchopení.

více

paro® orto

Ortodontický kartáček s v-výřezem ve střední části je efektivní při čištění okolo rovnátek, drátků a ostatních ortodontických aparátů. Pohodlná rukojeť poskytuje větší kontrolu nad čištěním.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: