STOMATOLOGICKÉ SOUPRAVY DENTSPLY SIRONA

INTEGO

Základní řada souprav Dentsply Sirona s možností horního i spodního vedení. Vysoká úroveň zpracování a důraz na ergonomii. Možnost připojení nezávislého zdroje vody pro ochranu vodních cest. Možnost dotykového displeje, LED světla a integrace endo funkcí přímo do křesla včetně reciprokačního pohybu a apex lokátoru přímo do nástroje.

více

INTEGO PRO

Vyšší verze základního modelu rozšířená o spoustu hygienických funkcí v základní výbavě i v možnostech rozšíření. Posuňte hygienu v ordinaci na vyšší úroveň a šetřete čas díky automatickým funkcím čištění. Možnost dotykového displeje, LED světla a integrace endo funkcí přímo do křesla včetně reciprokačního pohybu a apex lokátoru přímo do nástroje.

více

INTEGO AMBIDEXTROUS

Nejvariabilnější souprava v portfoliu Dentsply Sirona. Přehození lékařského panelu a panelu sestry během jedné minuty je vítanou možností pro práci levorukého lékaře. Ambidextrous může být ve variantě Intego i Intego Pro podle volby hygienických funkcí na křesle. Možnost dotykového displeje, LED světla a integrace endo funkcí přímo do křesla včetně reciprokačního pohybu a apex lokátoru přímo do nástroje.

více

SINIUS

Nejkompaktnější souprava od firmy Dentsply Sirona pro Vaší úsporu času a maximální efektivnost. Veškeré integrované funkce hygieny jako Vaše volba pro ideální pracovní postup. Velký dotykový display pro možnost integrované endodoncie a implantologie. Tři různé varianty provedení pro maximální komfort ošetření.

více

TENEO

Inovace v dokonalé harmonii. Nejvyšší modelová řada firmy Dentsply Sirona. Komfortní provedení všech komponentů včetně motorizovaného bočního vedení panelu lékaře. Velký 7″ displej pro zobrazení všech integrovaných funkcí. Možnost až 6 + 1 nástrojů na lékařském panelu. Motorizované plivátko. Masážní funkce a funkce bederní opěrky pro maximální komfort pacienta pro dlouhodobé zákroky.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: