STERILIZACE DENTSPLY SIRONA

DAC Universal S

Bojujte aktivně proti virům a šetřete své nástroje díky kvalitní péčí.

 

Dezinfekce s DAC Universal S je nejen baktericidní a fungicidní, ale také plně virucidní. Virucidní1 aktivita je prokázána. Spektrum účinnosti s příslušnými příklady:

baktericidní TBC, S. aureus
fungicidní C. albicans
virucidní HPV, HBV, HCV, HIV, COVID-19, chřipka, adenoviry, noroviry

1 Testováno s teplotně odolnými parvoviry.

 

DAC Universal S čistí, promazává (pokud je to třeba) a sterilizuje až šest rovných a kolénkových násadců a turbínek, ultrasonických a sonických násadců a koncovek, trysek multifunkčních stříkaček, pískovacích přístrojů a násadců pro pískování za dobu cca 21 minut – včetně chlazení.

 

Nízké náklady na provoz a spotřebu

Nepoužívají se žádné čisticí ani dezinfekční prostředky a spotřeba vody je max. 900 ml na jeden cyklus. Nízké náklady na pořízení nástrojů z důvodu chlazení na konci procesu, díky němuž je možno nástroje znovu rychle používat.

 

Dvě víka pro všechny instrumenty

Přístroj je volitelně s růžovým víkem pro přípravu přímých a kolénkových násadců, turbín a kolénkových hlavic násadců. Nebo s bílým víkem pro přípravu ultrazvukových/zvukových násadců a špiček, trysek multifunkčních stříkaček a práškových tryskových zařízení i násadců práškových trysek.

 

Chcete-li zjistit, zda jsou vaše násadce s DAC Universal S kompatibilní, nebo zda budete potřebovat adaptér, tak nás prosím kontaktujte.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: