STERILIZACE ANTHOS

Parní sterilizátor řady A

Spolehlivý parní sterilizátor Anthos řady A se skvělým poměrem cena/ výkon. Velikost komory 17, 22 a 28 litrů. Jednoduché ovládání v češtině. Dokumentace cyklů přes USB, nebo přes externí tiskárnu. Lze připojit na vodovodní řád přes úpravnu vody, nebo lze využít nádrž pro přímé doplnění destilované vody.

více

Parní sterilizátor řady A PLUS

Parní sterilizátor s velkým dotykovým LCD displayem pro snadné programování cyklů. LED dioda pro osvícení komory přístroje. Možnost připojení k Wi-Fi, Smartphonu a tabletu pro plnou kontrolu na cykly. Velikost komory 17, 22 a 28 litrů. Jednoduché ovládání v češtině. Lze připojit na vodovodní řád přes úpravnu vody, nebo lze využít nádrž pro přímé doplnění destilované vody.

více

Parní sterilizátor řady A PLATINUM

Parní sterilizátor s intuitivním ovládáním díky 7″ dotykovému displeji s nahranými video návody zobrazující provoz a údržbu. Díky filtru pro recirkulaci s měřením kvality vody umožňuje spotřebou pouhých 100 ml. na cyklus a díky tomu zvládne až 50 cyklů z 5 l. zásobníku na běžnou vodu z řadu. Samozřejmostí je LED dioda pro osvícení komory přístroje. Možnost připojení k Wi-Fi, Smartphonu a tabletu pro plnou kontrolu na cykly. Velikost komory 17, 22 a 28 litrů. Jednoduché ovládání v češtině. Lze připojit na vodovodní řád přes úpravnu vody, nebo lze využít nádrž pro přímé doplnění destilované vody.

více

TETHYS H10 PLUS

Termodezinfektor Tethys H10 velmi účinný nástroj pro zjednodušení práce personálu. Přístroj který zastává 4 funkce v jednom: dekontaminace, ultrazvukové mytí, termodezinfekce a sušení. Komplexní řešení před sterilizačním krokem. Všechny fáze cyklu jsou automaticky monitorovány tak aby nedošlo k riziku kontaminace. Tethys H10 byl navržen v souladu s normou EN 15883.

více

Thalya Plus

Thalya je nejnovějším spojencem zubaře pro efektivní údržbu rotačních nástrojů. Je jednoduchá a uživatelsky přívětivá a umožňuje dokonalé mazání a čištění turbín a násadců. Pokud chcete začít přístroj používat, stačí se připojit k přívodu stlačeného vzduchu a k napájení.

Mazání a čištění 4 nástrojů za méně než minutu. Jeden cyklus se skládá ze tří fází:

-Proplachování dutin

-Mazání

-Čištění od přebytečného oleje

4 nástroje jsou ošetřeny současně, celý cyklus trvá přibližně 55 sekund.

Díky ovládacímu panelu Thalya je interakce se strojem okamžitá a intuitivní. Uživatelé si navíc mohou přizpůsobit dobu trvání různých fází cyklu. Thalya je připravena k vložení jakékoli nádoby s mazivem (od 200 do 500 ml).

více

Thalya

Thalya Plus pro celkovou údržbu nástrojů.
Thalya PLUS je určen k automatizaci údržby rotačních nástrojů. Cyklus „vše v jednom“ zahrnuje čištění, dezinfekci, mazání, čištění a sušení.

Celý cyklus Thalya PLUS se skládá ze 6 fází:

-Proplachování dutin

-Vnitřní čištění

-Interní a externí dezinfekce

-Mazání

-Čištění od přebytečného oleje

-Sušení

4 nástroje jsou ošetřeny současně a celý cyklus trvá přibližně 12 minut.

Sledovatelnost cyklů: Díky USB portu na zadní straně stroje si uživatelé mohou stáhnout zprávy o jednotlivých cyklech přístroje. Nepostradatelný nástroj pro správnou sledovatelnost procesu rekondice.
ThalyC a ThalyD: Dva produkty navržené pro maximalizaci výkonu Thalya PLUS. ThalyC je univerzální čistící prostředek, který zajišťuje dokonalé čištění nástrojů. ThalyD je dezinfekční prostředek, který zajišťuje důkladnou vnitřní a vnější dezinfekci násadců a turbín.

více

MILLSEAL

MILLSEAL+ EVO automatická balička nástrojů s pamětí pro dva programy. Tavící teplota 180°C. Maximální šířka 200 mm.

Millseal+ Manual manuální balička nástrojů. Tavící teplota 180°C. Maximální šířka 200 mm.

MILLSEAL ROLLING průběžná balička nástrojů s automatickým posunem. Tavící teplota 140 – 190°C.  LCD display se zobrazením provozních informací.

více

HIGHEA

Ultrazvuková čistička Highea pro vysoce efektivní čištění nástrojů před sterilizací. Dostupná ve třech objemech 3, 6 a 9 litrů. Vnitřek z nerezové oceli a dvěma vyjímatelnými komorami.

více

PURE 100

Úprava vody na funkci demineralizátoru vhodná pro všechny tipy autoklávu Anthos. Průtok vody přes pryskyřicové filtry je řízen přímo autoklávem. Výstupní kvalita vody je kontrolovaná na vstupu autoklávu. Vyměnitelné vnitřní kazety.

více

STILLO

Destilační nádoba pro výrobu demineralizované vody. Objem zásobníku 4 litry. Produkce cca 0,7 litrů za hodinu.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: