STERILIZACE ANTHOS

Parní sterilizátor řady A

Spolehlivý parní sterilizátor Anthos řady A se skvělým poměrem cena/ výkon. Velikost komory 17, 22 a 28 litrů. Jednoduché ovládání v češtině. Dokumentace cyklů přes USB, nebo přes externí tiskárnu. Lze připojit na vodovodní řád přes úpravnu vody, nebo lze využít nádrž pro přímé doplnění destilované vody.

více

Parní sterilizátor řady A PLUS

Parní sterilizátor s velkým dotykovým LCD displayem pro snadné programování cyklů. LED dioda pro osvícení komory přístroje. Možnost připojení k Wi-Fi, Smartphonu a tabletu pro plnou kontrolu na cykly. Velikost komory 17, 22 a 28 litrů. Jednoduché ovládání v češtině. Lze připojit na vodovodní řád přes úpravnu vody, nebo lze využít nádrž pro přímé doplnění destilované vody.

více

TETHYS H10 PLUS

Termodezinfektor Tethys H10 velmi účinný nástroj pro zjednodušení práce personálu. Přístroj který zastává 4 funkce v jednom: dekontaminace, ultrazvukové mytí, termodezinfekce a sušení. Komplexní řešení před sterilizačním krokem. Všechny fáze cyklu jsou automaticky monitorovány tak aby nedošlo k riziku kontaminace. Tethys H10 byl navržen v souladu s normou EN 15883.

více

MILLSEAL

MILLSEAL+ EVO automatická balička nástrojů s pamětí pro dva programy. Tavící teplota 180°C. Maximální šířka 200 mm.

Millseal+ Manual manuální balička nástrojů. Tavící teplota 180°C. Maximální šířka 200 mm.

MILLSEAL ROLLING průběžná balička nástrojů s automatickým posunem. Tavící teplota 140 – 190°C.  LCD display se zobrazením provozních informací.

více

HIGHEA

Ultrazvuková čistička Highea pro vysoce efektivní čištění nástrojů před sterilizací. Dostupná ve třech objemech 3, 6 a 9 litrů. Vnitřek z nerezové oceli a dvěma vyjímatelnými komorami.

více

PURE 100

Úprava vody na funkci demineralizátoru vhodná pro všechny tipy autoklávu Anthos. Průtok vody přes pryskyřicové filtry je řízen přímo autoklávem. Výstupní kvalita vody je kontrolovaná na vstupu autoklávu. Vyměnitelné vnitřní kazety.

více

STILLO

Destilační nádoba pro výrobu demineralizované vody. Objem zásobníku 4 litry. Produkce cca 0,7 litrů za hodinu.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: