PŘÍSTROJE A PŘÍSLUŠENSTVÍ EMS

NOVINKA AIRFLOW®MAX NÁSADEC

– lepší účinnost, větší bezpečnost a opimalizovaná spotřeba prášku
– reduknce a lepší kontrola aerosolu
– vylepšená ergonomie –  nižší hmotnost, pohodlnější uchopení a nižší zpětný ráz
Balení smart obsahuje:
násadec AIRFLOW® MAX
Prášek AIRFLOW® PLUS v hliníkové lahvi
Biofilm Discloser

více

NOVINKA Prášek AIRFLOW® PLUS 400g

Hliníková lahev lze po vyprázdnění využít jako lahev na pití
ERYTRITOL + CPC pro všechny klinické aplikace a pacienty s neutrálnější chutí
CPC  – má antiseptické účinky, je více hypoalergení a má lepší chuť

Snadnější a rychlejší plnění komory na prášek

více

AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER

Kombinace pískovacího přístroje a světelného ultrazvuku pro kompletní supragingivální a subgingivální odstraňování povlaku, pigmentací, zubního kamene a leštění zubů s technologiemi AIR-FLOW®, PERIO-FLOW® a Piezon® NO PAIN.  Vylepšená efektivita, šetrnost, komfort pro pacienta i obsluhující personál, v souladu s nejnovějšími hygienickými standardy. Nižší spotřeba prášku PLUS o 30% a prášku Classic NEW formula o 16%. Vyšší komfort pacienta i díky regulovatelnému ohřevu na obou stranách, t.j. u pískovač ale i u ultrazvuku. Samočistící funkce pro snadnou údržbu.

Dodává se se supragingiválním práškem AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA, práškem AIR-FLOW® PLUS, AIR-FLOW® násadcem, PERIO-FLOW®násadcem, světelným Piezon® LED násadcem, 2 zásobníky na prášek, 3 ultrazvukovými koncovkami (A, P a PS), 40 tryskami PERIO-FLOW®.

Video: denní údržba
Video: nastavení
Video: zprovoznění

více

AIRFLOW® ONE

Pískovací přístroj pro kompletní supragingivální a subgingivální odstraňování povlaku, pigmentací, čerstvě kalcifikovaného zubního kamene a leštění zubů s technologiemi AIR-FLOW® a PERIO-FLOW®.  Vylepšená efektivita, šetrnost, komfort pro pacienta i obsluhující personál, v souladu s nejnovějšími hygienickými standardy. Přístroj má speciální zásobník na prášek AIR-FLOW® PLUS a speciální zásobník pro prášek AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA, oba s vyšší kapacitou. Nižší spotřeba prášku PLUS o 30% a prášku Classic NEW formula o 16%. Vyšší komfort pacienta i díky regulovatelnému ohřevu vody. Samočistící funkce pro snadnou údržbu.

Dodává se se supragingiválním práškem AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA, práškem AIR-FLOW® PLUS, AIR-FLOW® násadcem, PERIO-FLOW®násadcem a 20 tryskami PERIO-FLOW®.

více

AIRFLOW® STATION

Speciální ergonomický vozík pro použití s přístroji AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER a AIRFLOW® ONE. K dispozici bez nádoby na vodu nebo s nádobou na vodu bez potřeby externího přívodu vody.

více

AIR-FLOW® Handy 3.0 PREMIUM

Nejnovější generace pískovacího přístroje pro kompletní supra- i subgingivální odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů i v nejhlubších parodontálních chobotech s unikátními technologiemi AIR-FLOW® i PERIO-FLOW®. Přístroj je připojitelný na turbínkovou hadici přímo nebo přes rychlospojku. Je dodáván s násadcem pro supra- i subgingivální ošetření,s práškem AIR-FLOW PLUS, 40 tryskami PERIO-FLOW®.

AIR-FLOW® Handy 3.0 také ve variantě PLUS nebo PERIO, pískovací přístroje pro supra- i subgingivální (do 4 mm)

Video: denní údržba
Video: odstranění zbytku prášku z násadce
Video: zprovoznění

více

AIR-FLOW® Handy 2+

Pískovací přístroj pro supra- i subgingivální (do 4 mm) odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů s technologií Air-Flow®. Přístroj je připojitelný na turbínkovou hadici přímo nebo přes rychlospojku. Možnost výběru 3 barev (modrá, oranžová, antracitová). Je dodáván se supragingiválním práškem AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA a kompletním příslušenstvem pro údržbu.

více

AIR-FLOW®PLUS supra- a subgingivální prášek v jednom

Unikátní profylaktický prášek s patentovaným složením z erytritolu pro obzvlášť šetrné supra- i subgingivální odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů u přirozených zubů nebo implantátů. Lepší efektivita práce a maximální komfort pro pacienta. Po použití se povrch zubů už nedolešťuje. Obsahuje i 0,3% chlorhexidin. Velikost částic pouze ~14 ųm.

Balení 120 g.

více

AIR-FLOW® Classic NEW FORMULA supragingivální prášek

Profylaktický prášek složený se speciálně upraveného bikarbonátu sodného pro supragingivální odstraňování nejsilnějšího povlaku a pigmentací s jemnější strukturou pro lepší komfort pacienta. Po použití je potřeba povrch zubů proleštit práškem PLUS, případně PERIO. Možnost výběru 4 příchutí (citrón, mint, třešeň a neutral). Velikost částic ~ 40 ųm.

Balení 300 g.

více

AIR-FLOW® SOFT supragingivální prášek

Profylaktický prášek složený z aminokyseliny glycín pro šetrné supragingivální odstraňování povlaku a pigmentací. Velikost částic ~ 65 ųm.

Balení 200 g.

více

AIR-FLOW® PERIO subgingivální prášek

Profylaktický prášek složený z aminokyseliny glycín pro šetrné subgingivální odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů. Po použití se povrch zubů už nedolešťuje. Velikost částic ~ 25 ųm .

Balení 120 g.

více

NIGHT CLEANER

Roztok pro dezinfekci hadic a vnitřního okruhu přístrojů AIR-FLOW® PROPHYLAXIS MASTER a AIR-FLOW® ONE. Při každodenním použití vydrží cca měsíc.

Objem 800ml

více

BIOFILM DISCLOSER 250ks

Předmáčené peletky pro indikaci plaku
– červená barva indikuje nový biofilm
– modrá barva indikuje zralý plak
– cena detekce zubního plaku na jednoho pacienta je 5,50 Kč s DPH

více

NOVÁ Koncovka Perioflow 40ks

o 25%  tenčí pro lepší přístup a komfort
jednorázová ohebná koncovka 3. generace s označením hloubky
pro hluboké číštění parodotálních váčků
s odvodovým kanálkem pro snížení rizika emfyzému
více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: