MEZIZUBNÍ PÉČE PARO

paro® 3star

Nová generace mezizubních kartáčků byla navržena tak, aby dokonale kopírovala přirozený tvar mezizubního prostoru. Mezizubní kartáčky snadněji pronikají do mezizubních protorů. Díky tomu jsou efektivnější v čištění v porovnání s oblými mezizubními kartáčky. Se svou ochrannou krytkou je ideální pro použití doma nebo na cestách. Měkké kulaté držátko se příjemně drží.

Ke stažení:

více

paro® flexi grip

Interdentální kartáčky jsou velmi snadno použitelné. Měkká, zakulacená plastová držátka umožňují pevnější stisk dvěma prsty a zjednodušují zasunutí kartáčku do mezizubního prostoru. Flexibilní a ohebné držátko je příjemné na dotek. Se svou ochrannou krytkou je ideální pro použití doma nebo na cestách. Kartáčky jsou také velmi oblíbené pro čištění fixních ortodontických aparátků, zámečků, oblouků atd.

Ke stažení:

více

paro® isola F

Nejkomplexnějším sortimentem interdentálních kartáčků. Každé balení obsahuje handy držátko F a hygienickou krytku na ochranu kartáčku na cestách. Krytka také usnadní nasazení nového kartáčku na držátko. Systém isola F umožňuje kombinaci mezizubního kartáčku se všemi paro® zubními kartáčky, Sonickým kartáčkem a jednostranným nebo oboustranným držákem. Díky inteligentnímu a hygienickému mechanismu uchycení je výměna kartáčků velice snadná.

Ke stažení:

více

paro® F držák

Ucelená série paro® isola F nabízí také  jednostranný nebo  oboustranný držák. Pro různý úhel uchycení mezizubního nebo jednosvazkového solo kartáčku.

více

paro® brush’n floss

Plyšová dentální nit je ideálním pomocníkem při čištění rovnátek, můstků a širších mezizubních prostor. Držák nitě s vyztuženými zúženými konci a měkká a jemná nit ve středu, pracují dohromady a díky tomu dosáhne maximálního čisticího efektu. Praktické balení zajistí vytažení pouze jedné nitě.

20 ks x 15 cm

více

paro® glide-tape

Teflonová páska je vyrobená z PTFE a je osvědčeným pomocníkem při každodenní ústní hygieně. Odstraňuje zubní plak v těsných mezizubních

prostorech, které jsou jiným způsobem nedostupné. Snadno klouže přes body kontaktu, nezařezává se do prstů a nepoškozuje dásně.

20m a 200m

více

paro® classic-floss

Voskovaná, tenká nit, s mentolovou příchutí a s obsahem fluoridu, která snadno proklouzne mezi zuby. Vhodná pro použití v úzkých mezizubních prostorech.

5m, 50m a 200m

více

paro® riser-floss

Expandující voskovaná zubní nit s mentolovou příchutí a s obsahem fluoridu. Stlačená vlákna jsou uzpůsobená k snadnému zavedení do

mezizubních prostor.Zde dochází ke zvětšení jejího objemu díky kontaktu se slinou  a tím k dokonalému vyčištění.

50m

více

paro® floss holder

Držák nitě je unikátním pomocníkem pro snadné a perfektní čištění mezizubních prostor s nízkou spotřebou nitě. Všechny mezizubní prostory jsou dosažitelné bez jakýchkoliv problémů. Standard hygieny je zvýšen i díky tomu, že se nitě nedotýkáte.

více

paro® mikro párátka

Jsou zaostřené do velmi tenkého tvaru, který umožňuje optimální kontakt s přilehlými povrchy zubů a jsou příjemné i v nejtěsnějších prostorách.

96 ks

více

paro® solidox párátka

Přírodní, oboustranné párátko střední velikosti.

96 ks

více

paro® fresh párátka

Párátko s osvěžující mentolovou příchutí, která poskytuje příjemnou chuť v ústech.

96 ks

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: