Implantáty MIS V3

Implantát V3 byl vyvinut lékaři pro lékaře a byl geometricky navržen pro řešení estetických případů pomocí zachování a růstu tkání. Jedná se o průkopnické, inovativní a sofistikované řešení.

Estetika
Široká škála protetických komponentů představuje nekompromisní přesnost, stálý konkávní emergence profile pro výborné výsledky měkkých tkání a zlatý odstín podporuje vynikající estetické výsledky.
Integrace implantátu
Trojúhelníkový tvar krčku V3 implantátu byl vyvinut tak, aby se okolo krčku implantátu vytvořil zásobník na shromažďování krve a tvorbu krevní zátky. Tyto podmínky jsou potřebné pro optimální integraci implantátu a růst kosti.
Zachování kosti
Prostor, který vznikne po stranách krčku implantátu byl designován k vytvoření otevřené bezkompresní zóny. Ztráta krestální kosti bude menší snížením zátěže v kortikální kosti.
Maximální přesnost
Každé V3 balení má své vlastní sterilní, jednorázové finální vrtáky, které jsou vhodné pro všechny typy kosti a díky tomu se zvýší potenciál preciznějšího usazení. V3 zaváděcí nástroje jsou značeny, což pomůže orientovat implantát během zavádění.
Dokonalá těsnost
V3 se vyznačuje 12° kónickým spojením, které zajišťuje bezpečné frikční spojení abumentu a implantátu. V3 má minimální riziko mikropohybů, které mohou vést ke ztrátě kosti a snížení úrovně krestální kosti

Katalog implantátů V3

implantáty V3

Indikace:
Pro všechny chirurgické indikace; bone level implantace; okamžitá, časná i pozdní implantace; navigovaná chirurgie

Materiál a povrchová úprava:
Čistý titan (třída 23) Ti-6Al-4V ELI, pískovaný povrch leptaný kyselinou

Typ spojení s abutmentem:
Vnitřní kónické spojení; 3 protetické platformy: narrow, standard, wide

V nabídce jsou následující varianty implantátů (průměr, délka):
3.30   10; 11,5; 13; 16
3.90   8; 10; 11,5; 13; 16
4.30   8; 10; 11,5; 13; 16
5.00   8; 10; 11,5; 13; 16

Každé balení obsahuje:
– implantát
– finální vrták
– krycí šroubek

Ke stažení:

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: