CAD/CAM DENTSPLY SIRONA

Primescan

Barevná neprášková kamera Dentsply Sirona. Inovativní Smart Pixel Sensor zpracovává více než 1 000 000 3D bodů za sekundu, čímž vytváří foto-realistická a vysoce přesná data. Nový CEREC software 5.1 plně otevřený systém pro export dat do laboratoří. Vynikající přesnost při skenování až 20 mm. Snadné skenování ostrých úhlů, lesklých předmětů a špatně přístupných oblastí. Možnost sterilizace koncovky.

více

OMNICAM

Barevná neprášková kamera Dentsply Sirona. Ohřev kamery proti mlžení v ústech. Nový Slim design kamery s váhou pouhých 313 gramů. Mobilní cart verze obsahuje kameru, pc a monitor. Nový CEREC software 4,6 pro kontrolu preparace, automatický návrh korunky a rychlé zpracování nasnímaných dat. Možnost softwaru pro ortodoncii a volného exportu dat přes STL.

více

CEREC MC XL PREMIUM

Nová 4-osá fréza Dentsply Sirona pro přesné a rychlé frézování s přesností až ± 25 μm. Rychlost frézování korunky 4-12 minut. Možnost suchého frézovaní s odtahem prachu. Bloky do délky až 85 mm. Jednoduchý dotykový displej pro snadnou obsluhu.

více

SpeedFire

Vysokorychlostní pec Dentsply Sirona s maximální teplotou 1600 °C. Proces rychlého glazování až pod 9 minut. Před-sušení a vypalování v jednom procesu. Aktivní chlazení. Rychlé sintrování zirkonu.

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: