Již od roku 1908 společnost Hu-Friedy dodává profesionálním dentistům po celém světě jen tu nejvyšší kvalitu a nejinovativnější stomatologické výrobky. Dnes, jako jedna z předních světových společností v oboru stomatologických nástrojů a výrobků, se nadále zavazuje zvyšovat
stomatologickou úroveň podporou celosvětového servisu, vzdělávání a komunitních skupin.

ŠPIČKOVÁ KLINICKÁ ŘEŠENÍ
Již více než sto let je společnost Hu-Friedy lídrem dentálního průmyslu díky technologickým inovacím.
Důsledně spolupracuje s výzkumnými středisky, vysokými školami a klíčovými odborníky, aby porozuměla nově vznikajícím potřebám lékařů, aby zůstala v popředí nejnovějších zubních technologií a metodologií a aby rozvíjela nové a stále lepší produkty.

NOVINKA TITANOVÉ KYRETY
PRACUJTE S TÍM NEJLEPŠÍM od společnosti HU-Friedy. Nejmodernější řada titanových kyret je vyrobena ze stejné titanové slitiny jako implantáty a pilíře. Tyto kyrety jsou odborně navrženy a vyrobeny pro údržbu implantátů, odstraňování nekrotické tkáně a biofilmu a mohou být použity jak supra, tak subgingiválně.

Vyberte si z HU-FRIEDY produktů:

Novinky značky

Hu-Friedy 50% sleva

/Výměna starých kyret a scalerů za nové! Zbavte se starých tupých kyret a získejte stejné množství nových kyret EverEdge 2.0 s 50% slevou! Minimální množství vrácených kyret je 5 kusů. Maximální množství výměny kyret je bez omezení. Platí 1.10. – 15.12.2019 Více informací u obchodních zástupců JPS.

Hu-Friedy PROMO podzim 2019

/platí 1.10. – 15.12. 2019

Titanové kyrety Hu-Friedy

/PRACUJTE S TÍM NEJLEPŠÍM od společnosti Hu-Friedy. Nejmodernější řada titanových kyret je vyrobena ze stejné titanové slitiny jako implantáty a pilíře. Tyto kyrety jsou odborně navrženy a vyrobeny pro údržbu implantátů, odstraňování nekrotické tkáně a biofilmu a mohou být použity jak supra, tak subgingiválně. • Zlepšená vizuální ostrost díky modrozelené barvě anodizovaného titanu. • Optimalizovaná ostrost řezných hran, které jsou jemně zdobené a naostřené postanodizačním procesem. • Vylepšené vlastnosti nástroje pro údržbu implantátu s možností odstranění kalkulu a biofilmu. • Zvýšená hodnota nástroje díky možnosti opětovného naostření, což prodlužuje jeho životnost. • Ergonomická citlivost naší Ergo rukojeti, která se vyznačuje velkým průměrem a speciálním designem, jež maximálně napomáhá pevnému úchopu. Více informací obdržíte u našich obchodních zástupců divize Dentál.