Již od roku 1908 společnost Hu-Friedy dodává profesionálním dentistům po celém světě jen tu nejvyšší kvalitu a nejinovativnější stomatologické výrobky. Dnes, jako jedna z předních světových společností v oboru stomatologických nástrojů a výrobků, se nadále zavazuje zvyšovat
stomatologickou úroveň podporou celosvětového servisu, vzdělávání a komunitních skupin.

ŠPIČKOVÁ KLINICKÁ ŘEŠENÍ
Již více než sto let je společnost Hu-Friedy lídrem dentálního průmyslu díky technologickým inovacím.
Důsledně spolupracuje s výzkumnými středisky, vysokými školami a klíčovými odborníky, aby porozuměla nově vznikajícím potřebám lékařů, aby zůstala v popředí nejnovějších zubních technologií a metodologií a aby rozvíjela nové a stále lepší produkty.

NOVINKA TITANOVÉ KYRETY
PRACUJTE S TÍM NEJLEPŠÍM od společnosti HU-Friedy. Nejmodernější řada titanových kyret je vyrobena ze stejné titanové slitiny jako implantáty a pilíře. Tyto kyrety jsou odborně navrženy a vyrobeny pro údržbu implantátů, odstraňování nekrotické tkáně a biofilmu a mohou být použity jak supra, tak subgingiválně.

Vyberte si z HU-FRIEDY produktů:

Novinky značky

Hu-Friedy -30% sleva na celý sortiment

/platné 1.6. – 31.7.2020

Hu-Friedy Perma Sharp 1+1 AKCE

/Využijte akci 1 + 1 na šití Perma Sharp – platné od 26.10 – 30. 11. 2020 Více informací >>>

Hu-Friedy PROMO chirurgie

/platné 19. 10 – 15. 1. 2021

Titanové kyrety Hu-Friedy

/PRACUJTE S TÍM NEJLEPŠÍM od společnosti Hu-Friedy. Nejmodernější řada titanových kyret je vyrobena ze stejné titanové slitiny jako implantáty a pilíře. Tyto kyrety jsou odborně navrženy a vyrobeny pro údržbu implantátů, odstraňování nekrotické tkáně a biofilmu a mohou být použity jak supra, tak subgingiválně. • Zlepšená vizuální ostrost díky modrozelené barvě anodizovaného titanu. • Optimalizovaná ostrost řezných hran, které jsou jemně zdobené a naostřené postanodizačním procesem. • Vylepšené vlastnosti nástroje pro údržbu implantátu s možností odstranění kalkulu a biofilmu. • Zvýšená hodnota nástroje díky možnosti opětovného naostření, což prodlužuje jeho životnost. • Ergonomická citlivost naší Ergo rukojeti, která se vyznačuje velkým průměrem a speciálním designem, jež maximálně napomáhá pevnému úchopu. Více informací obdržíte u našich obchodních zástupců divize Dentál.

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.