Již od roku 1908 společnost Hu-Friedy dodává profesionálním dentistům po celém světě jen tu nejvyšší kvalitu a nejinovativnější stomatologické výrobky. Dnes, jako jedna z předních světových společností v oboru stomatologických nástrojů a výrobků, se nadále zavazuje zvyšovat
stomatologickou úroveň podporou celosvětového servisu, vzdělávání a komunitních skupin.

ŠPIČKOVÁ KLINICKÁ ŘEŠENÍ
Již více než sto let je společnost Hu-Friedy lídrem dentálního průmyslu díky technologickým inovacím.
Důsledně spolupracuje s výzkumnými středisky, vysokými školami a klíčovými odborníky, aby porozuměla nově vznikajícím potřebám lékařů, aby zůstala v popředí nejnovějších zubních technologií a metodologií a aby rozvíjela nové a stále lepší produkty.

NOVINKA TITANOVÉ KYRETY
PRACUJTE S TÍM NEJLEPŠÍM od společnosti HU-Friedy. Nejmodernější řada titanových kyret je vyrobena ze stejné titanové slitiny jako implantáty a pilíře. Tyto kyrety jsou odborně navrženy a vyrobeny pro údržbu implantátů, odstraňování nekrotické tkáně a biofilmu a mohou být použity jak supra, tak subgingiválně.

Vyberte si z HU-FRIEDY produktů:

Novinky značky

Hu-Friedy -30% sleva na celý sortiment

/platné 1.6. – 31.7.2020

Hu-Friedy Perma Sharp 1+1 AKCE

/Využijte akci 1 + 1 na šití Perma Sharp – platné od 26.10 – 30. 11. 2020 Více informací >>>

Hu-Friedy podzimní akce

/nabídka platná do 31.10.2023 Využijte jedinečnou podzimní nabídku na nástroje od firmy HuFriedyGroup.

Hu-Friedy PROMO chirurgie

/platné 19. 10 – 15. 1. 2021

Titanové kyrety Hu-Friedy

/PRACUJTE S TÍM NEJLEPŠÍM od společnosti Hu-Friedy. Nejmodernější řada titanových kyret je vyrobena ze stejné titanové slitiny jako implantáty a pilíře. Tyto kyrety jsou odborně navrženy a vyrobeny pro údržbu implantátů, odstraňování nekrotické tkáně a biofilmu a mohou být použity jak supra, tak subgingiválně. • Zlepšená vizuální ostrost díky modrozelené barvě anodizovaného titanu. • Optimalizovaná ostrost řezných hran, které jsou jemně zdobené a naostřené postanodizačním procesem. • Vylepšené vlastnosti nástroje pro údržbu implantátu s možností odstranění kalkulu a biofilmu. • Zvýšená hodnota nástroje díky možnosti opětovného naostření, což prodlužuje jeho životnost. • Ergonomická citlivost naší Ergo rukojeti, která se vyznačuje velkým průměrem a speciálním designem, jež maximálně napomáhá pevnému úchopu. Více informací obdržíte u našich obchodních zástupců divize Dentál.