Geistlich je světový lídr v oblasti kostní a tkáňové regenerace. Přetváří přírodní biomateriály pro bezpečné a spolehlivé léčebné metody pro rekonstrukci tvrdých i měkkých tkání. Skupina produktů Geistlich Biomaterials spojuje odborníky a pacienty po celém světě.

Světová jednička na trhu
Geistlich Biomaterials jsou díky dlouhotrvající tradici švýcarské firmy jedním z předních celosvětových dodavatelů na poli regenerativního zubního lékařství po dobu téměř 30 let. Zubní lékaři na 6 světadílech a na téměř 80 trzích věří ve spolehlivé a jedinečné duo Geistlich Bio-Oss® a Geistlich Bio-Gide®. Více než 1000 preklinických a klinických studií dokazuje jejich úspěch v praxi.

Vynikající kvalita
Kvalita a bezpečnost jsou hlavní cíle výrobních procesů v Geistlich Pharma. Každá výrobní fáze biomateriálu je pečlivě kontrolována; od počátečního výběru surových materiálů až po dohled nad kvalitou finálního produktu. Výrobky a procesy Geistlich Biomaterials jsou pravidelně podrobovány přísným kontrolám mezinárodních agentur.

Vyberte si z GEISTLICH BIOMATERIALS produktů:

Novinky značky

Geistlich Bio-Oss 1g

Divize Implantologie /Větší flexibilita pro terapii díky novému množství Bio-Oss

Novinka Geistlich Fibro-Gide®

/Představujeme vám podzimní novinku na českém trhu. Alternativa štěpu měkkých tkání Geistlich Fibro-Gide®

Yxoss: Individuální 3D tištěná membrána

/Novinka Geistlich Biomaterials na českém trhu!

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.