Před více než 30 lety vyvinula společnost EMS technologie AIR-FLOW® a PIEZON® NO PAIN a od té doby tyto technologie neustále vylepšovala.

„Jak zvládnout management biofilmu a jeho účinné odstranění?“ EMS představuje podrobný klinický protokol GBT (Guided Biofilm Therapy), který zajišťuje vysoký standard v údržbě chrupu a usnadňuje úplné odstranění sub- a supragingiválního biofilmu.

Cílem GBT je poskytnout rychlé a pohodlné ošetření všem pacientům za použití high-tech prášku PLUS na bázi erytritolu a s technologií AIR-FLOW® a PIEZON® NO PAIN. Ať už jde o děti, citlivé pacienty, recall nebo předchirurgickou profylaxi, GBT nabízí kompletní řešení.

GBT, nový, jednoduchý a předvídatelný přístup k profesionálnímu ošetření zubů, začíná použitím detekčního produktu na zviditelnění biofilmu. Tím usnadňuje stomatologickému odborníkovi práci při motivaci pacienta a hlavně při jeho ošetření.

Po detekci plaku následuje odstranění biofilmu a skvrn z tvrdých a měkkých tkání, a to sub- a supragingiválně pomocí AIR FLOW® s velmi jemným erytritolovým práškem PLUS. Díky tomuto postupu je snadno viditelný zubní kámen a nánosy, které je možné odstranit pomocí PIEZON® NO PAIN a koncovky PS. Scaling je nutný pouze tehdy, jsou-li přítomny tvrdé usazeniny. Proto GBT umožňuje minimálně invazivní ošetření.

Ošetření GBT podrobně zde

 

Novinky značky

Nový násadec EMS Airflow Max

/Vyzkoušejte nový násadec Airflow Max společně s novými hliníkovými láhvemi na písek. Do 31.3. můžete navíc vše koupit ve velmi výhodném setu. Více informací zde

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.