Před více než 30 lety vyvinula společnost EMS technologie AIR-FLOW® a PIEZON® NO PAIN a od té doby tyto technologie neustále vylepšovala.

„Jak zvládnout management biofilmu a jeho účinné odstranění?“ EMS představuje podrobný klinický protokol GBT (Guided Biofilm Therapy), který zajišťuje vysoký standard v údržbě chrupu a usnadňuje úplné odstranění sub- a supragingiválního biofilmu.

Cílem GBT je poskytnout rychlé a pohodlné ošetření všem pacientům za použití high-tech prášku PLUS na bázi erytritolu a s technologií AIR-FLOW® a PIEZON® NO PAIN. Ať už jde o děti, citlivé pacienty, recall nebo předchirurgickou profylaxi, GBT nabízí kompletní řešení.

GBT, nový, jednoduchý a předvídatelný přístup k profesionálnímu ošetření zubů, začíná použitím detekčního produktu na zviditelnění biofilmu. Tím usnadňuje stomatologickému odborníkovi práci při motivaci pacienta a hlavně při jeho ošetření.

Po detekci plaku následuje odstranění biofilmu a skvrn z tvrdých a měkkých tkání, a to sub- a supragingiválně pomocí AIR FLOW® s velmi jemným erytritolovým práškem PLUS. Díky tomuto postupu je snadno viditelný zubní kámen a nánosy, které je možné odstranit pomocí PIEZON® NO PAIN a koncovky PS. Scaling je nutný pouze tehdy, jsou-li přítomny tvrdé usazeniny. Proto GBT umožňuje minimálně invazivní ošetření.

Ošetření GBT podrobně zde

 

Novinky značky

Nový násadec EMS Airflow Max

/Vyzkoušejte nový násadec Airflow Max společně s novými hliníkovými láhvemi na písek. Do 31.3. můžete navíc vše koupit ve velmi výhodném setu. Více informací zde

Podzimní nabídka od EMS

/platná do 15.12.2022 Přinášíme vám nové speciální nabídky od EMS. Prohlédněte si aktuální brožuru a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.