Společnost Dentsply byla založena roku 1899 ve Spojených státech amerických. Spojení se společností Sirona v roce 2016 umožnilo odborníkům poskytovat lepší, bezpečnější a rychlejší péči ve všech stomatologických oborech.  Více než 600 vědců a inženýrů se stará o rozvoj a inovace stomatologických zařízení a dentálních spotřebních materiálů. V současné době prodává své výrobky ve více než 120 zemích světa.

Dentsply Sirona Implants nabízí komplexní řešení pro všechny fáze implantační terapie. Dosáhněte i Vy předvídatelných a trvalých výsledků pomocí dlouhodobě zdokumentovaných implantačních systémů Ankylos a Astra Tech Implant System EV, využijte digitálních technologií CAD/CAM a nabídněte svým pacientům nadstandardní individuální řešení Atlantis či řízenou chirurgii Simplant, v otázce regenerační terapie se můžete spolehnout na řešení Symbios.

 

Knihovny pro 3Shape a Exocad

Produktové katalogy:

Astra Tech EV product catalog

EV Prosthetics product catalog

DS PrimeTaper product catalog

DS OmniTaper product catalog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankylos

Symbios

 

 

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky značky

Acuris Conometric concept

/Novinka v protetickém řešení na implantáty

DS OmniTaper™

/Rodina Dentsply Sirona se rozšířila o nový implantační systém DS OmniTaper™. Implantát OmniTaper EV je založen na více než 20 letech klinického úspěchu implantačního systému Xive®. Implantát OmniTaper EV navíc obsahuje osvědčené konstrukční prvky implantátu – povrch OsseoSpeed a spojení implantát-abutment Conical Seal Design od Astra Tech Implant System EV – pro přesnost a předvídatelnost, dlouhodobou funkčnost a estetiku.