Společnost Dentsply byla založena roku 1899 ve Spojených státech amerických. Spojení se společností Sirona v roce 2016 umožnilo odborníkům poskytovat lepší, bezpečnější a rychlejší péči ve všech stomatologických oborech.  Více než 600 vědců a inženýrů se stará o rozvoj a inovace stomatologických zařízení a dentálních spotřebních materiálů. V současné době prodává své výrobky ve více než 120 zemích světa.

Dentsply Sirona Implants nabízí komplexní řešení pro všechny fáze implantační terapie. Dosáhněte i Vy předvídatelných a trvalých výsledků pomocí dlouhodobě zdokumentovaných implantačních systémů Ankylos, Astra Tech Implant System a XiVE, využijte digitálních technologií CAD/CAM a nabídněte svým pacientům nadstandardní individuální řešení Atlantis či řízenou chirurgii Simplant, v otázce regenerační terapie se můžete spolehnout na řešení Symbios.

 
 

Knihovny pro 3Shape a Exocad

Produktové katalogy:

Astra Tech Implant System EV                    Ankylos                                                          Symbios

                                

Novinky značky

Acuris Conometric concept

/Novinka v protetickém řešení na implantáty

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.