Více než 60 let historie řadí Anthos mezi přední tradiční světové výrobce stomatologických souprav a největší výrobce v Evropě. Kompletní sortiment výrobků pro stomatologii vyrábí Anthos ve svém vlastním závodě s rozlohou více než 25 000 metrů čtverečných.

Díky mnoha modelům a jejich velké variabilitě nabídne Anthos optimální řešení pro každé pracoviště.

Vysoká spolehlivost, kvalitní provedení, dokonalý italský design a propracovaný hygienický koncept zajistí spokojenost nejen Vám, ale i Vašim pacientům.

Novinky značky

NOVÝ SYSTÉM ODSÁVÁNÍ AEROSOLU-AEROSOL DEFENDER

/Nově představujeme účinný a lehce nastavitelný systém pro odsávání aerosolů od firmy CEFLA

Ultrazvukové koncovky značky Anthos

/Využijte akce platné do 25.2.2021 na ultrazvukové koncovky značky Anthos. Sleva 35% se vztahuje na veškeré koncovky typu C, P, E a R. Uvedené ceny jsou za jednu koncovku. Více informací se dozvíte zde:

Souhlas s podmínkami

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobou oprávněnou předepisovat zdravotnické prostředky nebo osobou oprávněnou zdravotnické prostředky vydávat.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.