Společnost 3M byla založena v roce 1902 ve Spojených státech amerických a od roku 1929 rozšířila své působení i do Evropy. Je považována za jednu z nejinovativnějších firem na světě. V současné době své výrobky prodává ve více než 200 zemích světa.

Novinky značky

3M Experience Demo Cube

Marek Matula /Používáte při své práci produkty 3M? Pokud ne, tak nyní máte jedinečnou šanci si je vyzkoušet a to zcela zdarma, po vyplnění kontaktního formuláře. Více ZDE

3M JARNÍ NABÍDKA

/nabídka je platná od dubna do června 2023 Přinášíme vám speciální jarní nabídku od 3M. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.

3M NABÍDKA PŘÍSTROJŮ

/nabídka je platná od dubna do června 2023 Přinášíme vám speciální jarní nabídku na přístroje od 3M. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.

3M PODZIMNÍ NABÍDKA

/nabídka platná do 15.12.2022 Přinášíme vám podzimní nabídky od 3M. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.

3M Speciální letní nabídka

/nabídka je platná od července do září 2023 Přinášíme vám speciální letní nabídku od 3M. Prohlédněte si nabídkový list a v případě dotazů kontaktujte své obchodní zástupce.