Váš úsměv ve spolehlivých rukách

Společnost 3M je známa po celém světě především pro své inovativní technologie a spolehlivost svých výrobků. Přináší profesionálům a konečným spotřebitelům revoluční technologie, které jim usnadní život. 3M (dříve 3M Unitek a Unitek) se věnuje ortodoncii již od počátku svého vzniku v roce 1948. Mezi nové/inovující produkty z řad ortodoncie uvedené na trh patří první kovové zámky, zámky s cementem, barvu měnící adheziva a samoligující zámky.

3M dodává v současné době více než 14 000 výrobků a inovátorských řešení v ortodoncii po celém světě. Výsadní postavení v tomto odvětví je založeno na kvalitnější péči o zákazníky, výrobky a služby nejvyšší kvality. Z optimální kvality a služeb těží nejen početná skupina zubních lékařů po celém světě, ale v konečném důsledku také pacienti se zářivým bělostným úsměvem.

Společnost 3M používá vědu ke zlepšení každodenního života nás všech.

Novinky značky

3M Excellere 2020

/Zveme vás na online ortodontickou konferenci 3M Excellere v termínu 23.-25. listopadu 2020. Těší se na vás 12 přednášejících z celého světa. #3M #excellere. REGISTRUJTE SE NYNÍ www.excellere3m.com

Excellere 2019

/to elevate, to rise up, to surpass – 17th & 18th May 2019, London, England, https://www.3mexcellere.com/  

Jednorázové produkty 3M-chrání před křížovou kontaminací

/V portfóliu firmy 3M najdete produkty, které vám zkrátí dobu ošetření pacienta a jsou jednotlivě baleny.

NOVINKA – 3M™ Clarity™ Ultra samoligující estetické zámky

/Ordinujte s jistotou. A s úsměvem. 3M™ Clarity™ Ultra samoligující zámky nabízí kontrolu rotace, absolutní všestrannost a unikátní 3M vertikální predilekční linii lomu navrženou pro předvídatelný a konzistentní debonding.