Váš úsměv ve spolehlivých rukách

Společnost 3M je známa po celém světě především pro své inovativní technologie a spolehlivost svých výrobků. Přináší profesionálům a konečným spotřebitelům revoluční technologie, které jim usnadní život. 3M (dříve 3M Unitek a Unitek) se věnuje ortodoncii již od počátku svého vzniku v roce 1948. Mezi nové/inovující produkty z řad ortodoncie uvedené na trh patří první kovové zámky, zámky s cementem, barvu měnící adheziva a samoligující zámky.

3M dodává v současné době více než 14 000 výrobků a inovátorských řešení v ortodoncii po celém světě. Výsadní postavení v tomto odvětví je založeno na kvalitnější péči o zákazníky, výrobky a služby nejvyšší kvality. Z optimální kvality a služeb těží nejen početná skupina zubních lékařů po celém světě, ale v konečném důsledku také pacienti se zářivým bělostným úsměvem.

Společnost 3M používá vědu ke zlepšení každodenního života nás všech.

Novinky značky

3D a Interdisciplinární léčba 22.10.2021 v Praze/3D and Interdisciplinary Treatments 22.10.2021 in Prague

/Srdečně vás zveme na přednášky v rámci 3M Health Care Academy: 3D diagnostika v ortodoncii, Proč teď digitálně bez přebytků? Klinický protokol pro protetickou rehabilitaci při multidisciplinární ortodontické léčbě: „Resto První, Resto Časné, Resto Post“ Převratná ortodoncie – „Chirurgicko-Ortodontický Koncept, tzv. SOC“ We cordially invite you for trainings of 3M Health Care Academy : 3D Diagnostics in Orthodontics, Why Digital Flash-Free now? Clinical protocol for prosthetic restoration in multidisciplinary orthodontic treatment: ‘Resto First, Resto Early, Resto Post’. Disruptive orthodontics in borderline cases – the “Surgical Orthodontic Concept” Dr. Raúl Ferrando Cascales a Dr. Itamar Friedländer. Pozvánku najdete/You can find invitation card here ZDE. Registrace/Registration: www.jps.cz, objednavky@jps.cz

3M E-xcellere Aesthetics & Efficiency Series webináře

/Zveme vás na zářijové a říjnové webináře firmy 3M, kompletní informace najdete na  www.excellere3m.com. 17. září/sobota se můžete zúčastnit webináře určeného lékařům, asistentkám a laboratořím na téma „Faster or better, one by one or all at once“ „Digital Flash-Free Bonding„ 27. září/úterý od 19 hod firma 3M pořádá webinář na téma Achieve successful, sustainable practice growth in orthodontics, přednáší David Moreno. 11. října/úterý začíná od 19 hod webinář na téma „May the ´Forcus´ be with you Effective Class II correction“ Všechny webináře si můžete poslechnout v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a italštině.

3M Excellere 2020

/Zveme vás na online ortodontickou konferenci 3M Excellere v termínu 23.-25. listopadu 2020. Těší se na vás 12 přednášejících z celého světa. #3M #excellere. REGISTRUJTE SE NYNÍ www.excellere3m.com

3M ORTHO METAVERSE EVENT

/18. – 19. listopadu 2022 se v Dubaji koná setkání na téma Multidisciplinární léčba. Přednášet bude Dr. Ektor Grammatopoulos a Dr. Raúl Ferrando Cascales. Přednášky budou také ve verzi on-line.

3M webinář s Dr. Raffaele Sacerdoti

/Firma 3M přináší nový webinář s Dr. Raffaele Sacerdoti na téma „The good, the bad and the ugly on impacted canines“, webinář začíná v 19 hod 14. června/úterý na adrese www.excellere3m.com, je zdarma a z italštiny je překládán do angličtiny i němčiny.