Dr.med.dent Marco Zeltner

Marco Zeltner zahájil svá studia na lékařské fakultě na univerzitě v Curychu v roce 2000. V roce 2010 zde získal titul Dr. med. dent. a do roku 2015 pokračoval na univerzitě v postgraduálním studiu rekonstrukční stomatologie. V závěru studia byl oceněn cenou za výzkum od Swiss Society of Reconstructive Dentistry (SSRD).

Během postgraduálního studia působil jako odborný asistent pro rekonstrukční stomatologii a po jeho dokončení zůstal na univerzitě na katedře fixní a snímatelné protetiky jako osobní asistent pana profesora Hämmerleho a následně jako odborný asistent při výuce.

Aktuálně Dr. Zeltner působí jako protetik v soukromé praxi Grimm Zahnärzte v Horgenu. Jeho hlavním zaměřením je fixní a snímatelná protetika, estetická stomatologie a implantologie se zaměřením na augmentaci měkkých i tvrdých tkání.

Dr. Zeltner je členem několika společností, příkladem lze uvést International Team for Implantology (ITI) nebo Swiss Society of Reconstructive Dentistry (SSRD). V dubnu 2019 bude přednášet na Osteology Symposium v Barceloně .