Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  O nás


   Historie firmy JPS, spol. s r.o.

Firma JPS spol. s r.o. je dnes významným dodavatelem dentálního materiálu pro ordinace, laboratoře, specializovaná pracoviště a lékárny. Portfolio výrobků je velice široké - od produktů typu profylaxe (kartáčky, pasty apod.), přes materiály pro zubní výplně, ortodontické materiály, nástroje do ordinací, až po různé přístroje (např. rentgeny, lampy) a implantáty.

Společnost byla založena roku 1993 třemi společníky, jmenovitě Ing. Jitkou Janatkovou, Ing. Petrem Janatkou a Ing. Tomášem Parolkem. Podnikatelský záměr, vyplnit mezeru v dentálním trhu České republiky, se brzy ukázal velice úspěšným. Sortiment výrobků se postupně měnil a rozšiřoval v souvislosti se vzrůstající snahou pokrýt poptávku co největšího spektra dentálních ordinací a laboratoří. Od výhradního prodeje laboratorní techniky tak společnost přešla k distribuci dentálních materiálů předních světových výrobců. V současné době je JPS, spol. s r.o. největším dodavatelem dentálního portfolia značek 3M ESPE, 3M Unitek, ASTRA TECH, CURAPROX, DÜRR, GC, Hu-Friedy, EMS, Soredex, YOTUEL a mnoha dalších výrobců (kompletní seznam naleznete našich webových stránkách či v aktuálním katalogu produktů).

Významným mezníkem v existenci společnosti se v polovině 90. let stalo rozšíření pole působnosti na oblast ortodoncie. Jsme pyšní zejména na exkluzivní smlouvu na dodávky produktů společnosti 3M Unitek pro český a slovenský trh.

V roce 2004 začala JPS, spol. s r.o. dodávat i na Slovensko. Rok 2008 je rokem výrazného zvyšování počtu obchodních zástupců v tomto regionu. Další významný úspěch zaznamenala naše společnost v roce 2005, kdy se jí podařilo proniknout na implantologický trh. 1.10.2009 se společnost JPS stala autorizovaným dovozcem materiálů GC.

JPS, spol. s r.o. se kromě svých komerčních cílů věnuje intenzivně také osvětové činnosti a vzdělávání. Hojně navštěvované jsou naše semináře a workshopy určené zejména stomatologům, farmaceutům a dentálním hygienistkám. V poslední době se společnost zaměřila také na osvětu široké veřejnosti. Jsme si vědomi toho, že zásady správné ústní hygieny je potřeba prosazovat již od nejútlejšího věku, proto se zaměřujeme na naše nejmenší z mateřských a základních škol.

Ruku v ruce s rozšiřováním pole působnosti se rozrůstá i náš JPS tým. V dnešních dnech čítá kolem 30 lidí.

V JPS klademe velký důraz na výběr a vzdělávání našich obchodních reprezentantů, protože jen špičkový, odborně i osobnostně připravený obchodník může vést plnohodnotný dialog s obchodními partnery. Na základě takto získané zpětné vazby se snažíme upravovat a rozšiřovat naše portfolio tak, aby JPS, spol. s r.o. byla i nadále zvučnou značkou. Usilujeme o to, abychom pomáhali našim zákazníkům být nejlepšími v oboru. Těší nás, že přispíváme k jejich úspěchu.

JPS je hrdým distributorem výrobků značek: 3M ESPE, 3M Unitek, Abzil, Air-Lift, Anthos, Bien-Air, Cacan, Curaprox, DENTSPLY DeguDent, DENTSPLY Implants, Doctor Smile, DÜRR DENTAL, Ekom, EMS, GC, Geistlich Biomaterials, GETINGE, Hu-Friedy, Incognito, Ionyx, Memmert, Meta Biomed, paro, Pelz & Partner, RF system, SEILER, SCHEU-DENTAL, Soredex, TePe, VATECH, W&H Dentalwerk, XEROSTOM, YOTUEL a dalších.

   Vize firmy JPS

Volí si nás zákazníci, kteří hledají profesionální péči.
Dobře řízená firma.
Parta lidí, které to baví.
Firma působící v EU prostoru.

   MISE firmy JPS - POSLÁNÍ

Pomáháme našim zákazníkům být nejlepšími v oboru a lidem zlepšit jejich zdraví.

   GALERIE firmy JPS

Team JPS

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014

Pragodent 2014


Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín