Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  Vatech - PaX-i3D Smart
"Jednoduchost je nekonečná dokonalost"
- Leonardo da Vinci


PaX- i3D Smart
Novinka od společnosti Vatech, unikátní OPG a CBCT systém z řady green, vyznačující se jednoduchostí a dokonalým designem.

Zelená inovace ve vašich službách
PaX-i3D Smart produkuje diagnosticky vysoce kvalitní snímky a to za použití nízké dávky záření, kdy zároveň zajišťuje bezpečnost a zdraví Vašich pacientů.

Technologie ve Vašich službách
  • jedním skenováním vytvoříte jak panoramatické, tak 3D zobrazení
  • anatomické FOV 12x9cm
  • rekonstrukce obrazu Smart Image
  • vysoké rozlišení za použití nízké dávky
  • reálné 3D zobrazení


Pax-i3D Smart se vyznačuje speciální funkcí: pomocí jednoho skenu vytvoříte dva snímky a to OPG a 3D snímek. V případě, že pacient potřebuje obě zobrazení, nezatěžujete pacienta zářením pro vytvoření druhého snímku.

Společné zobrazení 2D a 3D obrazů poskytuje mnoho výhod. Vždy pracujete pouze s jedním software. Toto uspořádání pomáhá pacientům lépe pochopit snímky.


Anatomické FOV 12x9cm
Inovativní zobrazení pomocí nového tvaru FOV poskytuje větší objem zobrazené části, nežli standardní FOV podobných přístrojů. FOV PaX-i3D Smart se zaměřuje na přesné anatomické zakřivení čelisti. Nedochází tak k případnému oříznutí zadních molárů.

Smart Image Reconstruction
Díky nové technologii SIR rekonstrukce obrazu jsme výrazně zvýšili kvalitu 3D zobrazení.

Vysoké rozlišení pomocí nízké dávky
Zvyšování kvality obrazu se zvyšováním radiační zátěže stejně tak jako snižování kvality obrazu a radiační zátěže je snadné.

PaX-i3D Smart jako průkopník zelené technologie Green Innovation redukuje dávku záření, a to bez snížení kvality obrazu.

SMART MAR
Odborníci chtějí diagnostikovat CBCT, aniž by kovové artefakty snížily vysokou kvalitu zobrazení. SMART MAR přesně tuto schopnost poskytuje.

Real 3D Software a Ez3D
nabízejí širokou škálu možností. Specializované funkce pro diagnostiku a konzultaci poskytují maximální pohodlí pro všechny specializace.


Konfigurace PaX-i3D Smart


Specifikace PaX-i3D Smart
 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín