Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  Vatech - Ez3D-i
Tento inovativní software umožňuje vykreslení 3D objemu na základě počítačové analýzy. Informace pro diagnózu můžete mít z průřezového, podélného nebo panoramatického snímku, které jsou zobrazeny na jedné obrazovce. S těmito snímky můžete libovolně manipulovat, provádět měření a přípravu pro implantologické operace.

Přednosti Ez3D-i
  • 3D simulace snímku z jakékoliv projekce
  • Simulace implantace
  • Profil hustoty kostí
  • Zvětšení snímku
  • Měřící funkce
  • Import, uložení, tisk
3D jedním klikem
S programem Ez3D-i nemusíte do oblasti zájmu nastavovat osy tak jak jste byli doposud zvyklí. Stačí kliknout na 3D rastrový model a vybraná oblast zájmu se ihned zobrazí. Tato průlomová funkce umožní dělat Vaši analýzu mnohem rychleji a bez jakýchkoliv nejasností. Tuto simulaci neposkytuje běžný tomograf.
Implantologie
Vložit systém implantátů bude pro Vás nyní snadnější v programu Ez3D-i stačí provést pouze dvě kliknutí. Nový efektivnější způsob zlepšuje snadnost použití a účinnost Vašeho plánování implantátu. K tomu všemu Vám dále slouží analýza, vizuální dojem a 3D hustota kostí.


Import /export, uložení a tisk
Průřezový snímek zobrazený společně s panoramatickým snímkem Vám pomůže k přesnější diagnóze a pohodlné konzultaci s pacientem.

Ez3D-i podporuje variabilní zvětšení snímku, stejně jako ostření, úpravu kontrastu a jasu, invertování barev, mnohostranné zachytávání obrazovek. Funkce tisku Vám umožní vytisknout report přesně s tím co potřebujete.

 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín