Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  GC - dentální materiály


Bližší informace: www.gceurope.com


   Výplňové materiály, podložky

GC Fuji II LC Improved
Světlem tuhnoucí skloionomerní cement. Přestože je hlavně určen pro výplně III. a V. třídy a pro dočasné zuby, je GC Fuji II LC Improved víceúčelový materiál se sekundárními indikacemi jako podložka (liner i baze) nebo na kořenové nástavby. Optimální vazby na zubní tkáň se dosáhne v kombinaci s GC Cavity Conditioner nebo GC Dentin Conditioner. Během aplikace není nutný kofrdam, izolace lze dosáhnout vatovými válečky. Ve verzi kapsle nebo prášek.
GC Fuji IX GP (Fast)
Kondenzovatelný skloionomerní výplňový cement v klasické a rychle tuhnoucí verzi, chemicky tuhnoucí. Kondenzovatelný nelepivý GC Fuji IX GP se dá ideálně použít na kavity V., I. a II. třídy, jako podložka nebo základ výplně. Pravé vlastnosti skloionomeru v kombinaci s jednoduchostí použití vyhovují všem Vašim požadavkům na moderní výplňové materiály. Jsou možné variabilní techniky: sendvič s kompozitním materiálem, s inleji nebo jednoduše samotná skloionomerní výplň. FAST verze má kratší dobu tuhnutí – 3 min., tuhne po začátku míchání. Kapslová nebo prášková verze.
GC Fuji VII
Ochranný skloionomerní radiopákní materiál s kontrolovanou dobou tuhnutí – novinka. Ideální na ochranu fisur a povrchu kořene, prevenci hypersezivity a provizorní léčbu, jako je například uzávěr zubu po endodontickém ošetření. Kapsle v barvě růžové.
GC Gradia Direct
Světlem tuhnoucí kompozitní výplňový materiál. S novým GC Gradia Direct můžete zhotovit všechny esteticky náročné výplně jen s jedním nebo více odstíny, použití GC Gradia Direct usnadňuje a urychluje zhotovení skvělé a přirozeně působící trvalé výplně. Díky pozoruhodnému přizpůsobení odstínu lze barvě výplně dosáhnout jen s jedním odstínem. Odstíny se zdokonaleným chameleonovým efektem na výplně v předním a postranním úseku.
GC Fuji Lining LC Paste Pack
Světlem tuhnoucí skloionomerní podložkový materiál ve formě pasta-pasta.
GC Revotec LC
Provizorní materiál na korunky a můstky. První jednosložkový světlem tuhnoucí kompozitní pryskyřice pro provizorní náhrady, která se dodává ve formě tyčinky. Zhotovování vysoce kvalitních provizorních inlejí, onlejí, korunek, faset a můstků nikdy nebylo tak jednoduché.

   Fixační cementy

GC Fuji I
Skloionomerní fixační cement ideální na fixace prací na bázi kovu v běžné denní praxi. Verze kapsle nebo prášek.
GC FujiCem
Pryskyřicí modifikovaný skloionomerní fixační cement, který se mísí ze dvou past. Speciálně vyvinutý systém Paste Pak je určen ke zjednodušení a zrychlení práce, přičemž pomáhá zajistit perfektní výsledek.
GC Fuji Plus
Pryskyřicí modifikovaný skloionomerní fixační cement, který lze používat na všechny moderní fixační techniky. GC Fuji Plus má prodlouženou dobu zpracování. Hodí se tedy na fixaci můstků velkého rozsahu, kombinované práce a cementování rozsáhlých prací. Ve verzi kapslové a práškové.
GC Fuji Ortho Band Paste Pak
Pryskyřicí modifikovatelný skloionomerní cement ve fixaci ortodontických kroužků ve formě pasta-pasta. Novinka, chemicky tuhnoucí.
GC Fuji Ortho LC
Světlem tuhnoucí skloinomerní fixační cement pro ortodoncii. Na fixaci ortodontických zámků a kroužků. Jednoduché snímání ortodontických breket i kroužků. V kapslové a práškové verzi.
GC Fuji Ortho
Chemicky tuhnoucí skloionomerní fixační cement pro ortodoncii. Při fixaci ortodontických zámků ideálně kombinuje vlastnosti kompozita a skloionomeru. Ve verzi prášek-tekutina.

   Materiál pro podkládání

GC Reline
Tvrdý materiál pro přímé podkládání. Ordinační pryskyřice bez obsahu MMA pro trvanlivé dlouhodobé podkládání celkových a částečných náhrad.
GC Reline Soft
Měkký silikonový materiál pro podkládání. A-Silikon na dlouhodobé podkládání náhrad, obzvlášť vhodný v případech, kde chybí podpůrná tkáň.
GC Reline Extra Soft
Extra měkký silikonový materiál pro podkládání. Hmota tonizující tkáň na bázi A-silikonu, která pomáhá překonávat problémy s místy nadměrného tlaku, která se často vyskytují u bezzubých pacientů.

   Pryskyřice

GC Pattern Resin LS
Modelovací pryskyřice s nízkou kontrakcí na zhotovování všech druhů zásuvných spojů, fixací, implantátových pilířů nebo pryskyřičných pahýlů pro elektrogalvaniku.

   Sádry

GC Fujirock EP
Dentální sádra typu IV. Prvotřídní kvalitní sádra ideální pro všechny druhy protetiky. Vysoká přesnost, výjimečná tvrdost okrajů a vysoká tlaková stabilita. Základem precizní protetické práce je přesný model z kvalitní sádry.
Odstíny: perlově bílá, pastelově žlutá, zlatohnědá, ebenově černá, platinově šedá, topazová béž, královská modř. Balení 3 kg nebo 18 kg.

 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín