Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  CURADEN - profylaxe


 • CURASAFE - speciální ochranný obal pro dočasné uschování vyražených zubů nebo zlomených zubních fragmentů
  Speciální promo akci na tyto novinky naleznete zde

 • Jedinečná barevná kolekce CURAPROX kartáčků 5460B v blistru.
  K dispozici je 36 jedinečných barevných kombinací.

  kolekce CURAPROX kartáčků 5460B v blistru

 • CURAPROX ATA kartáček se 4010 CUREN® vlákny.
  Revoluční koncept držení kartáčku, nový tvar čistící plochy ve tvaru kapky a upravené množství štětinek šetrně a cíleně vyčistí i těžce dostupná místa, jako jsou zadní plochy stoliček nebo zuby spojené fixním aparátkem.

  CURAPROX ATA kartáček se 4010 CUREN® vlákny

 • CURAPROX dětský kartáček CK 4260 Super soft
  Inovovaný Curakid 3860 dětský kartáček za výrazně nižší cenu. Dětský kartáček s prohnutým držátkem pro lepší čistění zubů dětí. Povrch z jemné pryže nabízí maximální ochranu. Kartáček dokáže stát a padne každému dítěti do ruky. Vhodný již od prvních zoubků.

  CURAPROX dětský kartáček CK 4260 Super soft

Pro život s úsměvem CURAPROX. Správné nástroje pro správnou funkci.

10 hlavních omylů v ústní hygieně
 1. Žádný plak! Je to sen?
  Vůbec ne. Nyní s trochou disciplíny a s pomocí CURPROXu se může téměř každý těšit ze zcela čistých zubů a vynikajícího zdraví ústní dutiny. Celý ten rozdíl je v jemných vláknech z CURENu, v malých hlavách kartáčků a mezizubních kartáčků CURAPROX, vyplňujících celý prostor.
 2. Stačí si čistit zuby 3x denně po 3 minuty?
  Ne. Není důležitá délka ani počet čištění. Důležité je, jak to děláte. Způsob, jak dosáhnout vynikajícího zdraví ústní dutiny, se liší u každého člověka. Jedno pořádné čištění denně je mnohem lepší než tři polovičatá.
 3. Denní fluorizace = zaručená ochrana?
  Ne. Fluorid nemůže chránit plakem pokryté zuby a fluorizovaný plak škodí stejně jako nefluorizovaný: vždy mají za následek kazy a zánět dásní - fluorid jen oddálí nevyhnutelné.
 4. Překřížená vlákna a flexibilní ručka z mnoha komponent pro lepší ústní hygienu?
  Ne. Většina dnešních kartáčků s ohebnými ručkami má nadměrně velké hlavy a vlákna, která jsou příliš tvrdá a silná. I když ohebné držáky omezují tlak, nechávají za dásněmi nevyčištěné plochy. Nadměrné hlavy kartáčků mohou být dobré pro nanesení většího množství zubní pasty, ale zároveň snižují přístupnost. Ohebnost a síla jsou podstatné pro vlákna, ne pro držák.
 5. Ústní voda chrání oblasti, kam se kartáček nedostane?
  Ne. Oplachovací činidla nedokáží odstranit plak samy od sebe, jen omezující růst plaku a oddalují jeho destruktivní činnost. Jen pečlivé manuální čištění, zejména mezi zuby a podél dásní, zaručuje dlouhodobou ochranu.
 6. Špatné zuby jsou pro naši rodinu typické.
  Není pravda. Zubní kazy ani zánět dásní nejsou dědičné choroby a dokonce i v případě geneticky přenesené slabosti zubů je ústní hygiena tím nejlepším způsobem, jak zajistit zdravou ústní dutinu.
 7. Žádná bolest, žádné krvácení - žádný problém.
  Ne. Paradentóza a špatný dech nebolí a zubní kaz také začíná bez bolesti. Škodlivý účinek mezizubního a dásňového plaku může zůstat skrytý po dlouhou dobu a tak zvýšit nebezpečí zničujících důsledků.
 8. Špatný dech pochází ze žaludku?
  Ne. Kromě tabáku, kávy, česneku, cibule a jiných věcí pochází špatný dech z rozkládajících se bakterií z plaku, který je přítomen v prasklinách hřbetu jazyka a v dásňových kapsách.
 9. Lidé nedbají o ústní hygienu?
  Ne. Normální člověk si nepřivodí úmyslně špatný dech a nikomu není jedno, jestli přijde o zuby. Samozřejmě tu je velké riziko pro zdraví, když se nepochopení spojí s nedbalostí. Nejlepší cestou, jak zajistit vynikající zdraví v ústní dutině, je přijmout profesionální rady, mít chuť a odhodlání získat a udržet si čistá a zdravá ústa.
 10. Může se člověk sám naučit ústní hygieně?
  Ne. Nedosáhnete dobré ústní hygieny, pokud nejdříve nedostanete podrobné profesionální rady a instrukce o vhodných výrobcích. Trvalá motivace a vysoká úroveň hygieny může být dosažena a udržena pravidelnými návštěvami u profesionálů ústní hygieny. Ústa bez plaku už nejsou snem.

Bližší informace: www.curaprox.com

   Zubní kartáčky

NOVINKA CURAPROX CS 2640 Sensitive Young dětský zubní kartáček v blistru

CS 2640 Sensitive YoungCS 2640 Sensitive Young, boční pohledSensitive dětský kartáček určený pro běžné čištění dětských zoubků od 4 do 8 let. Malá hlavička dosáhne lehce na jinak těžko dostupná místa v ústech. Speciální tvar a materiál rukojeti z jemné pryže je uzpůsoben úchopu dětské ruky. Nový barevný design kartáčku je speciálně vytvořen na mítu této věkové skupiny.
DMOC s DPH: 69 Kč
speciální promo nabídka pro zákazníky JPS na tel.č. 800 111 577


Curaden „sensitive“ řada – profesionální zubní kartáčky

Jemná vlákna a malá hlava, to je klíč k úspěchu. Zubní kartáčky CURAPROX Sensitive jsou tím nejlepším pro vás. Těsně svázaná, ultratenká, ale ohebná vlákna CUREN si zachovají svou hladkou a citlivou funkci, ať se používají za sucha nebo vlhké. Malá hlavička kartáčku zajišťuje snadný přístup a dovoluje jemné pronikání k okrajům dásní a fisur. Vlákna CUREN absorbují vodu šestkrát méně než nylon. I když jsou vlhké, vlákna CUREN si ponechávají svou výbornou původní pevnost. To umožňuje používat mnohem jemnější vlákna pro jemné, hluboké čištění.
Kartáčky CURAPROX „sensitive“ se vyrábí v provedení:

CS 5460 „ultrasoft“ CS 3960 „supersoft“
CS 1560 „soft“

 

CURAPROX „sensitive single“
Perfektní kartáček pro okraje dásní od zubu k zubu. Komplexní a plně bezbolestné odstranění plaku na okraji dásní. Díky zastřižení dokulata se kartáček „single“ jemně přizpůsobuje anatomii okrajů dásní - není třeba žádný tlak. Speciální kartáček s ultrajemnými polyesterovými vlákny vhodný pro cílené čištění jednoho zubu (Single Technik). Umožňuje atraumatické odstranění sulkulárního plaku.
CS 1006 „single“ - ideální pro čištění fisur
CS 1009 „single“ - ideální pro ortodontické zámky a implantáty
Speciální zubní kartáčky
Curaprox „speciál“ Orthodontic – zubní kartáček s V-výřezem a krátkou hlavou pro čištění ortodonrických fixních aparátků.

Curaprox Surgical – jemný zubní kartáček pro velmi citlivé dásně a čištění zubů po chirurgických zákrocích. Poskytuje jemnou péči v situacích, kdy je tkáň citlivá při parodontálním zánětu. Kartáček obsahuje více než 12 000 nejemnějších vláken o síle 0,06 mm pro zcela bezbolestné čištění.

   Mezizubní (interdentální) kartáčky

Mezizubní kartáčky v široké škále velikostí vyhovující každému klientovi.
Protože jsou dásně většinou oteklé v důsledku zánětů, mělo by se začít s mezizubním čištěním s nejjemnějšími kartáčky. Po několika málo dnech používání CURAPROXu otok ustoupí a může se zvětšit velikost kartáčku.

Curaprox IAP
Pomocí IAP systému dosáhnete správnou průchodnost mezizubních prostor. Mezizubní kartáček působí optimálně, jen když kartáček mezizubní prostor dobře vyplní a je zaveden bez škodlivého vynaložení síly. Nikdy příliš velký ani příliš malý – se sondou mezizubního prostupu CURAPROX IAP.

CPS „prime“
Účinnější a snazší k použití než dentální nit nebo běžné spirální kartáčky. S extra jemným, ale tuhým středem se tato nová generace mezizubních kartáčků hodí téměř do všech mezizubních prostorů. Tenký průřez speciálního chirurgického drátku a polyesterová vlákna umožňují atraumatickou průchodnost do míst, kde se dříve dala použít jen niť. Optimální pro mládež a lidi s úzkými mezizubními prostory.
CPS „prime“ najdete v provedení CPS 06 - CPS 011.

CPS „regular“
Silnější střed a dvojitá vrstva vláken dělá z CPS „regular“ odolnější kartáčky než CPS „prime“. Klasické mezizubní kartáčky s nylonovými vlákny. CPS „regular“ jsou doporučovány v případech druhotné prevence po výplních, korunkách, můstcích a v situacích, kdy je ztížená manipulace.
CPS „regular“ najdete v provedení CPS 10 – CPS 18.
CPS „implant“
Mezizubní kartáčky najdete i v provedení CPS „implant“. Tyto kartáčky mají drátěný střed pokrytý plastem, který zabraňuje poškození titanového implantátu.
CPS „implant“ najdete v provedení CPS 22 – CPS 28.
CURAPROX UHS držáky
UHS 410 – UHS 420
Profesionální systém držáků z kovu pro bezpečné a praktické čištění mezizubních prostor. Speciálně vhodné pro postranní úsek chrupu. Eloxované, duralové držáky.

UHS 430, 450
Cenově výhodný sterilizovatelný plastový držák pro CPS kartáčky, které usadíte pevně zacvaknutím.


CURAPROX CPS sety
Sety pro cesty i na doma, které obsahují UHS držáky spolu s mezizubními kartáčky.


   Dentální nitě a ostatní

DF 820 - dentální páska s teflonovým povrchem s příchutí máty. Impregnovaná Chlorhexidinem, dentální páska pro lokální antibakteriální účinek.
DF 841 Superfloss jemný 100 ks – 3 v 1. Trojdílná niť Thornton se skládá ze zesíleného zavaděče, sloužícího jako párátko, jemně chlupatého středu na čištění korunek a můstků, s jemně nylonovým koncem zubního hedvábí pro mezizubní prostory.
DF 966 Flosspic - párátko a nit v jednom. Ideální nástroj pro kontaktní body.
TP 930 plastový stimulátor s filcem k čištění větších mezizubních prostor.
CTC 201 - škrabka na jazyk s párátkem

  Curasept vody a pasty

CURASEPT ADS
Chlorhexidinová ústní voda zabraňující zabarvení spojené s tradičními chlorhexidiny. Vyrábí se ve 3 koncentracích. 3 hotové roztoky se stupňovanou koncentrací pro cílené použití s optimální účinností. Dodává se ve 200ml a 900ml balení.
CURASEPT ADS 205 je určena pro dlouhodobé použití k zastavení plaku a zároveň k prevenci kazů. Obsahuje 0,05 % Chlorhexidinu.
CURASEPT ADS 212 je indikována pro dlouhodobější použití. Obsahuje 0,12 % Chlorhexidinu.
CURASEPT ADS 220 je určen pro krátkodobé intenzívní použití. Obsahuje 0,2 % Chlorhexidinu.

ORAFRESH CBC 172
Ústní sprej okysličuje během chvíle prchavé uhličitany síry a ničí bakterie produkující zápach – nejčastější příčinu špatného dechu. Obsahuje 0,02 % dioxidu chlóru. OraFresh poskytuje 6 -12 hodin svěžího dechu.

  Péče o zubní náhrady

Biologická péče o „třetí zuby“ a ortodontické aparátky. Tekutiny obsahují kyselinu citrónovou, mořskou sůl kombinovanou s voskovými přísadami a eukalyptový olej.
 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín