Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  Anthos - Multimediální systémy


Intraorální kamera

Intraorální kamera je nedílnou součástí každé moderní praxe. Anthos nabízí dvě verze C-U2 a C-U2 Pro. Tyto kamery přinášejí technologii progresivního skenování zajišťující vysokou kvalitu obrazu.

C-U2

C-U2 přináší, díky ostrému zobrazení, efektivní komunikaci a zapojení pacienta do každé fáze léčby, zobrazení důvodů pro léčbu a její výsledky.

Automatická optimalizace

Jas kamery je řízen automaticky mikroprocesorem uvnitř násadce. Kamera nabízí nejvyšší úroveň osvětlení ve své kategorii a auto-fokus odstraňuje potřebu ručního zaostřování.

Zastavení obrazu pomocí stisknutí tlačítka: násadec C-U2 má dotykovou plochu, která umožňuje zastavit obraz oblasti zájmu bez rušivých vibrací.

Funkce Retro-Flex

Široký pozorovací úhel umožňuje pohodlný přístup k distálním úsekům a k jinak obtížně dostupným oblastem.

C-U2 Pro

Optika C-U2 Pro nabízí tři různá ohnisková nastavení. Makro zvyšuje vnímání detailů.
Intraorální nastavení hloubky ostrosti umožňuje kompletní kontrolu ústní dutiny. Extra-orální pohled lépe ukáže pacientovi výsledek léčby.

LCD monitor na soupravě

Nový lékařský monitor představuje důležitý posun v oblasti ergonomie práce a technologie. Je k dispozici ve standardní i dotykové verzi displeje. Monitor je uchycen na rameni od světla prostřednictvím jedno- nebo dvou-kloubového ramene. Poměr stran LCD je 16:9, obrazovka je vodotěsná.

Verze s dotykovým displejem musí být připojena k externímu PC pomocí USB kabelu a umožňuje ovládání počítače.

LED osvětlení přináší nejen nízkou spotřebu a dlouhotrvající výkon, ale také vynikající kontrast, vynikající barevnou intenzitu a ostré obrázky.

Intraorální rentgen

Instalace intraorálního RTG přímo na zubní soupravu je elegantním řešením nejen v případech, kdy je umístění RTG v ordinaci problematické.

Díky začlenění bezdrátově ovládaného vysokofrekvenčního RTG, Anthos nabízí skutečně komplexní, integrovanou technologii. V kombinaci s digitálním senzorem a monitorem lze pořizovat a prohlížet rentgenové snímky přímo na soupravě. Integrovaný monitor a okamžitá dostupnost diagnostických dat odstraňuje čekací doby a přerušení pracovního postupu.

Plně otočný kulový kloub rentgenové hlavy je revoluční záležitost. Otáčením volně kolem kloubu, může tubus dosáhnout každé pozice, a to i ve svislé poloze. Automatický dotykový zámek zařízení umožňuje bez námahy jednou rukou přemístit tubus z jednoho místa na druhé.

Vysokofrekvenční rentgenka spolu s 0,4 mm ohniskem, speciálně vyvinuté pro digitální RTG snímky, zajišťují snímky, které jsou vždy ostré. Rentgenový přístroj je dodáván standardně s obdélníkovým tubusem.

V případech kdy je nutné použití kruhového kolimátoru (např. pro okluzní snímky) stačí odstranit obdélníkový kolimátor na samotné trubici a zajistit vzdálenost cca (20 cm) mezi ohniskem a kůží.

Ruční digitální ovládací panel komunikuje s rentgenem bezdrátově a umožňuje komfortní ovládání přesně podle potřeby.

Digitalizace rentgenových snímků

Zen-X je nová generace X-ray senzorů pro přímé zpracování rentgenových digitálních snímků. Senzor je umístěný přímo na zubařském modulu. Pokročilá technologie třívrstvé vnitřní struktury čidla zachytí obrázky ve vysokém rozlišení při minimálních dávkách.

 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín